Перевезення ліжачих хворих, інвалідів

Перевезення людини в похилому віці, особливо що має серйозні проблеми зі здоров’ям, вимагає професійного підходу і дотримання певних норм безпеки. Свої послуги з медичної транспортуванні хворих пропонує приватний пансіонат для людей похилого віку «Хоспіс». Звертаючись до професіоналів, ви може бути впевнені в комфорті і повної безпеки своєї близької людини.

Особливості грамотного медичного транспортування

Медичне транспортування, особливо, коли мова йде про осіб похилого віку, – це складний процес, що вимагає дотримання певних правил. Недостатньо просто доставити людину в пункт призначення, необхідно надати йому комплексні медичні послуги, вибір яких залежить від особливостей кожного конкретного випадку.

В першу чергу перевезення хворих вимагає обов’язкового супроводу професіоналів. При транспортуванні стан пацієнта може різко погіршитися, що потребуює негайного надання екстреної медичної допомоги. Тому протягом усього шляху поруч з пацієнтом знаходяться досвідчені фахівці пансіонату.

Лікарі тримають стан літньої людини під контролем, спостерігають за функціонуванням життєво важливих органів і, в разі необхідності, проводять необхідні медичні процедури прямо в салоні автомобіля.

Якісне обслуговування
Сучасне обладнання
Компетентний персонал

Чому все більше людей віддає перевагу саме приватної службі транспортування хворих, пропонованої пансіонатом для літніх людей «Хоспіс», а не платних послуг з перевезення пацієнтів або державної швидкої допомоги? Справа в тому, що при подібних розцінки послуги пансіонату відрізняються своєю надійністю і гарантією позитивного результату.

Співробітники пансіонату відповідально підходять до питань перевезення пацієнтів, мають великий досвід роботи з людьми похилого віку, знають, як забезпечити своїм підопічним максимально можливий комфорт і абсолютну безпеку. Практика показує, що в перші 15-20 хвилин транспортування стан хворого стає гірше, і протягом усього шляху ризики погіршення стану зберігаються.

Тому дуже важливо не намагатися перевезти пацієнта самостійно, а довірити життя і здоров’я дорогої людини в надійні руки професіоналів. 

Історична довідка

Медичне транспортування – одне з найцінніших винаходів, яке допомогло врятувати тисячі людських життів. Перший аналог сучасних служб швидкої допомоги з’явився ще в 19 столітті після трагічної історії з пожежею в Віденському театрі комічної опери, коли через неможливість своєчасно надати постраждалим медичну допомогу, загинуло безліч людей.

Перевезення хворих

І хоча сучасна медична перевезення має ряд особливостей і відмінностей від своїх історичних попередників, основне завдання – швидко і безпечно доставити пацієнта в потрібне місце, залишається незмінною. Фахівці, що працюють у медичному перевезенні приватного пансіонату для літніх людей «Хоспіс», відносяться до своїх пацієнтів дбайливо і завбачливо.

Заздалегідь з урахуванням діагнозу та ступеня тяжкості стану хворого підбирається команда медичних працівників, що супроводжує його в дорозі. Також завчасно готується набір медикаментозних препаратів, які можуть знадобитися пацієнту під час транспортування.

Правила безпечного медичного перевезення

Для того щоб забезпечити літній людині максимальну безпеку і здійснити медичну перевезення, фахівцям пансіонату потрібно важлива інформація:

 • ім’я та прізвище пацієнта;

 • вікова категорія хворого;

 • діагноз і ступінь тяжкості стану;

 • домашня адреса.

Дані відомості дуже важливі для фахівців. Адже в залежності від стану хворого підбирається підходящий транспортний засіб. Наприклад, для транспортування одних пацієнтів підходить звичайний автомобіль, а в інших випадках потрібно реанімаційна машина, оснащена відповідним обладнанням.

перевезення хворих

Якщо мова йде про людину з інвалідністю, лежачому хворому, знадобляться додаткові засоби транспортування, такі як носилки з амортизаторами, каталки, інвалідні крісла. Для перевезення хворих людей похилого віку на далекі відстані застосовуються спеціальні автомобілі, обладнання яких включає в себе:

 • необхідні пацієнту лікарські засоби;

 • кардіомонітор;

 • мішок Амбу;

 • дефібрилятор;

 • електрокардіограф;

 • апарат для здійснення штучної вентиляції легенів;

 • сучасні засоби для іммобілізації хворих.

М’які підвіски дозволяють повністю виключити тряску на дорозі. Наявність в автомобілі обігрівача і кондиціонера дає можливість забезпечити пацієнту максимальний рівень комфорту, підтримку належного температурного режиму. Медичне транспортування – це послуга, яка забезпечує безпечне перевезення пацієнтів навіть на далекі відстані, без найменших ризиків для здоров’я.

Переваги приватної служби медичного транспортування

Послуга медичної транспортування, пропонована приватним пансіонатом для літніх людей «Хоспіс», від перевезення швидкою допомогою відрізняється наступними ключовими перевагами:

 • надійні, сучасні автомобілі;

 • наявність в транспортних засобах інноваційного, високотехнологічного обладнання;

 • оперативна доставка пацієнтів;

 • гарантія позитивного результату перевезення;

 • наявність команди висококваліфікованих медичних фахівців, які супроводжують пацієнта в дорозі;

 • великий вибір сучасних засобів транспортування;

 • гарантована безпека старого під час перевезення;

 • турбота про комфорт пацієнта.

Служба працює в цілодобовому режимі, а ціни, пропоновані пансіонатом, цілком розумні і доступні для кожного. Для того щоб скористатися послугою медичного транспортування, потрібно просто зателефонувати в приватний пансіонат для людей похилого віку «Хоспіс», назвати свою адресу, стан хворого і обрану дату перевезення.

Алексей Чеботаев
Чеботаев Алексей
Ведущий психолог, психотерапевт Всеукраинской Ассоциации Домов Пристарелых
Дата публикации: 04.01.2021