З ким залишити літню людину під час літньої відпустки?

Літній сезон – це період відпусток і подорожей. Для сімей, де проживають люди похилого віку, особливо хворі, які потребують постійного стороннього догляду і нагляду, відпустка перетворюється на справжню проблему, яку можна легко і швидко вирішити, звернувшись в приватний пансіонат для людей похилого віку.

Що ми пропонуємо?

Приватний пансіонат для людей похилого віку «Hospice» пропонує своїм пацієнтам послугу – тимчасове розміщення постояльців на той період, коли їхні родичі перебувають у від’їзді. Кожному підопічному гарантується увага, турбота і догляд. Ми надаємо повноцінну допомогу, починаючи від медичних послуг, моніторингу стану здоров’я і закінчуючи проведенням гігієнічних процедур при наявності такої необхідності.

Раз в тиждень постояльців оглядає лікар-терапевт, а контроль за загальним станом, показниками тиску, пульсу, рівня цукру в крові проводиться щодня. Якщо людина недавно перенесла операцію, важке захворювання або на даному етапі потребує лікування, то фахівці центру проводять необхідні фізіопроцедури, спрямовані на реабілітацію. Контролюють процес своєчасного прийому медикаментозних препаратів і дотримання лікарських рекомендацій.

Слід зазначити правильно сплановане, п’ятиразове харчування, що дозволяє забезпечити організм літньої людини всіма необхідними речовинами і вітамінами, здатними дати заряд сил і енергії на цілий день.

Крім того, перебування в пансіонаті дарує літній людині унікальну можливість повноцінного спілкування зі своїми однолітками, якої він, як правило, позбавлений, проживаючи вдома. У центрі організовуються групи за інтересами, регулярно проводяться різні заходи, урочистості. Співробітники пансіонату приділяють особливу увагу не тільки догляду за постояльцями і надання їм необхідних медичних послуг, але і організації цікавого, захоплюючого проведення часу.

Перебуваючи в пансіонаті, постоялець може здійснювати прогулянки на свіжому повітрі в мальовничому місці, займатися творчістю, проводити час в дружніх бесідах зі своїми однолітками. Часто люди знаходять тут собі нових друзів за інтересами, а іноді навіть супутників життя.

Лікувальна фізкультура, заняття з психологами та аніматорами, цікаві заняття – прекрасна альтернатива перебуванню вдома під наглядом доглядальниці. Вартість послуг пансіонату цілком доступна і демократична.

Сучасні пансіонати нагадують собою заміські котеджі, оснащені всім необхідним, включаючи мережу інтернет і можливість спілкування з родичами по скайпу. Зустрічатися зі своїми знайомими та близькими постояльці також можуть в будь-який зручний для них час.

З ким залишити літню людину під час літньої відпустки?

Наші переваги

Тимчасове поселення літньої людини в приватний пансіонат «Hospice» має масу переваг:

1. Комплексний догляд.
  2. Кваліфікований персонал з вищою освітою.
  3. Комфортабельні умови проживання.
  4. Організація цікавого дозвілля.
  5. Можливість спілкування зі своїми однолітками, психологами, аніматорами.
  6. Надання медичної, психологічної, побутової допомоги.
  7. Здорове харчування.
  8. Дотримання режиму дня.
  9. Швидке оформлення та мінімальний пакет документів.

Для того щоб домовитися про тимчасове поселенні вашого близького родича в приватний пансіонат для людей похилого віку «Hospice», досить просто зателефонувати за контактним номером телефону або скористатися формою зворотного зв’язку на сайті. Довіряючи співробітникам центру свою близьку людину, ви можете спокійно відпочивати і насолоджуватися відпусткою, не переживаючи за його здоров’я і психоемоційний стан.

Rate this post
Дата публикации: 14.03.2019