Найпоширеніші міфи про приватні пансіонати для людей похилого віку

Приватні пансіони для літніх людей – це особливі установи, де постояльцям надається необхідна підтримка, догляд, увага, допомога, яку вони не можуть забезпечити собі самостійно. На жаль, навколо приватних будинків для людей похилого віку ходить безліч легенд і міфів, що відлякують потенційних пацієнтів і їх родичів. Спробуємо розвінчати деякі, найбільш поширені з них.

Міфи про приватні пансіонати для людей похилого віку

Міф 1 Неприємний запах в будинках для людей похилого віку

Приватний пансіонат для людей похилого віку «Hospice» регулярно проводить ряд заходів, спрямованих на усунення неприємних запахів. Тому повітря в номерах постояльців завжди чисте і свіже. Винятки можуть виникати лише в непередбачених ситуаціях, наприклад, при блювоті або нетриманні. Однак досвідчені й уважні доглядальниці моментально вживають необхідних заходів, проводять гігієнічні маніпуляції, міняють білизну.

Міф 2 Високі ціни проживання в приватних пансіонатах для літніх людей

Вартість проживання в приватному пансіонаті не можна назвати надто дешевим. Однак, якщо порівняти наші ціни з послугами доглядальниць при догляді за літньою людиною в домашніх умовах, то можна оцінити всю вигоду такого співробітництва. Слід зазначити, що в вартість крім самого проживання постояльця в комфортних номерах, входить і оптимально сплановане здорове харчування, надання необхідної медичної допомоги, грамотний догляд і моніторинг здоров’я, психологічна підтримка, організація вільного часу.

Міф 3 В Будинках престарілих панує лікарняна обстановка

Можливо таке твердження і справедливо для традиційних будинків для людей похилого віку. Однак в приватних сучасних пансіонатах для літніх людей панує максимально комфортабельна, домашня атмосфера. Постояльці проживають в затишних котеджах, анітрохи не нагадуючих лікарню, їх номери обладнані сучасними меблями та необхідною технікою.

Підопічні пансіонату «Hospice» живуть повноцінним життям, мають можливість займатися звичними для себе справами, спілкуватися з однолітками, здійснювати піші прогулянки, відвідувати різні культурні заходи. Крім того, в центрі працюють аніматори, які допомагають підняти настрій і наповнити життя літньої людини новими враженнями, яскравими емоціями.

Міф 4 Погане харчування

Розробці раціону для постояльців співробітники пансіонату приділяють особливу увагу. Меню складається з урахуванням потреб організму людини похилого віку, враховуючи поради, побажання дієтологів, медичних фахівців та смакових уподобань самого постояльця.

Дробове п’ятиразове харчування дозволяє знизити навантаження на травну систему. Меню відрізняється різноманітністю. Кухарі пансіонату готують не тільки корисну, але й дуже смачну їжу. До свят готуються особливі страви з десертами, домашньою випічкою.

Міф 5 Аморальність поселення близької людини в будинок престарілих

На жаль, цей стереотип все ще актуальний на території колишнього пострадянського простору. В Америці або європейських країнах поселення родича в хороший приватний пансіонат, де йому буде надана кваліфікована цілодобова допомога, грамотний догляд, можливість повноцінного спілкування і соціалізації, навпаки, вважається проявом любові про свою дорогу людину.

У приватному пансіонаті «Hospice» постояльці отримують необхідну увагу і медичну допомогу, яку неможливо забезпечити в домашніх умовах. Тим більше, що члени сім’ї постояльця можуть спілкуватися з ним, відвідувати в будь-який час, чому сприяє зручна транспортна розв’язка, забирати його додому на вихідні або святкові дні.

Rate this post
Дата публикации: 14.03.2019