Догляд за літніми людьми в Києві

В гуманному суспільстві не прийнято кидати на напризволяще літніх членів суспільства. Але умови життя не завжди дозволяють в повній мірі піклуватися про людей похилого віку. Тоді на допомогу приходять компанії, що надають послуги доглядальниці по догляду за старими та хворими людьми, за інвалідами.

ХТО ПОТРЕБУЄ ДОГЛЯДУ

Літні люди з віком стають все більш безпорадними і беззахисними. Вони все більше починають залежати від тих, хто доглядає за ними. Зі старіючою людиною можуть відбуватися різні неприємні метаморфози: психічні відхилення, нетримання, параліч. У всіх цих випадках потрібен ретельний нагляд.

Також гостро потребують посиленого догляду люди після інсульту і інфаркту. Обмеження рухової активності теж є показником для постійної допомоги пристарілого члену сім’ї.

Зрозуміло, турбота про близьких – це дуже благородна справа, але якщо об’єктивно дивитися на ситуацію, то в самостійному догляді можна побачити негативні моменти.

Мінуси самостійного догляду за близькою людиною:

  • – Безстроковий характер догляду, неможливо будувати будь-які плани на майбутнє;
  • – Великий обсяг часу, що витрачається на обслуговування хворого, що часто змушує відмовитися від основної роботи;
  • – Постійне підстроювання під режим хворого члена сім’ї позбавляє всіх інших можливості жити своїм життям;
  • – Недуга старого родича може викликати напругу, стрес, нервовий зрив;
  • – Ви не маєте спеціальної підготовки, в силу чого можете не встигнути надати екстрену професійну допомогу хворому.

Що входить в догляд за людьми похилого віку

Загальний догляд за літньою людиною включає в себе санітарно-гігієнічний догляд, організацію режиму дня пацієнта, контроль за його станом.

Деякі хвороби вимагають дотримання спеціальної дієти. В цьому випадку доглядальниця повинна чітко дотримуватися вказівок лікаря щодо використання певних продуктів і приготування їжі.

Доглядальниця повинна володіти особливим складом характеру і мати такі особистісні якості як доброта, комунікабельність, терпіння, тактовність, милосердя, пунктуальність. Ці особливості допомагають підтримувати хворого психологічно.

При нетриманні сечі і калу доглядальниця обмиває пацієнта, змінює йому білизну, стирає її, миє підлогу, провітрює приміщення.

Помічник стежить за оптимальною температурою в кімнаті, де знаходиться хворий. Це важливо, оскільки в літньому віці виходять з ладу теплорегулюючі механізми, і людина може відчувати постійний дискомфорт від переохолодження.

Специфічного догляду вимагають пролежні, часто утворюються у лежачих хворих. Для їх профілактики якомога частіше змінюють положення пацієнта, бажано раз на дві години. Якщо ж пролежні вже утворилися, їх змащують спеціальним розчином, антисептичними мазями і накладають на них марлеві пов’язки.

Догляд за літніми людьми в Києві

Пансіонат «Пансіон» пропонує кваліфікований догляд за людьми похилого віку в Києві. Професійний медичний персонал забезпечить цілодобовий нагляд за вашими близькими.

Якщо ви живете в Україні і хочете найняти досвідчену доглядальницю, зателефонуйте в нашу компанію в Київ, де вам також запропонують послуги помічника на дому.
Наші ціни приємно здивують вас, а якість обслуговування залишить виключно приємні спогади.

Ми розуміємо, наскільки важка робота доглядальниці і тому вибираємо таких співробітників, які здатні на повну самовіддачу.

Ми намагаємося, щоб наші доглядальниці подобалися хворим, тому що від цього також залежить якість догляду.

Ми готові розділити з вами турботу про ваших близьких і коханих людей!

Rate this post
Гавриленко Сергей
Ведущий психолог, психотерапевт Всеукраинской Ассоциации Домов Пристарелых
Дата публикации: 15.11.2017