Пансіонат для літніх людей в Києві

Люди похилого віку, залишаючись в домашніх умовах, часто відчувають брак уваги і турботи з боку близьких. У них втрачається інтерес до життя, падає соціальна активність, немає радості спілкування з однодумцями. Нові можливості пристарілій людині може дати перебування в спеціалізованому пансіонаті.

ЩО ПРОПОНУЄ ПРИВАТНИЙ ПАНСІОНАТ ДЛЯ ПРЕСТАРІЛИХ

При створенні пансіонатів і підборі персоналу завжди враховується той факт, що старі люди з часом перестають справлятися з щоденними психологічними і фізичними навантаженнями. Для цього їм необхідна постійна підтримка. Тому девізом пансіонату можна назвати слова: «Турбота, спокій, участь, увага».

Зазвичай інтернат пропонує пацієнтам різні форми перебування: здорова літня людина може бути оформлена в стаціонар на якийсь час (Відрядження, ремонт, переїзд, відпустка рідних), на реабілітаційний період після інсульту, інфаркту, іншого захворювання, на постійне перебування.

Догляд за хворими здійснюють досвідчені лікарі, медсестри, доглядальниці. Вони володіють такими якостями, як доброзичливість, тактовність, терплячість. Той, хто доглядає персонал обов’язково має навички роботи з людьми, що втратили рухливість. При необхідності проводяться всі гігієнічні процедури.

Велика увага надається зовнішнім виглядом літніх людей, до їхніх послуг надають перукарів і масажистів. Родичів просять привозити простору, теплий одяг яскравих кольорів. Це допомагає людям похилого віку відчувати себе привабливими і більш молодими.

Що можна дати душі літньої людини

Сучасна спеціалізована установа для догляду за літніми людьми не схоже на звичайний будинок престарілих. За старими людьми вже недостатньо просто доглядати і вчасно давати їм ліки, нинішні реалії диктують інший формат спілкування з пацієнтами. Тепер психологічні чинники взаємодії стають чи не найголовніше фізичного догляду.

Для старіючої людини спілкування стає неймовірно важливим, йому хочеться перебувати в середовищі розуміючих співрозмовників, бути затребуваним, прийнятим і зрозумілим.

На досягнення цих цілей спрямовані розроблені в пансіонаті культурні та розважальні програми.

Концерти самодіяльності, виготовлення виробів своїми руками, музичні заняття, спортивні ігри – все це викликає непідробний інтерес і дає силу знову відчути смак життя.

Транспортування хворих в будинок престарілих

Пансіонат для літніх людей в Києві

Приватний пансіонат «Пансіон» (м.Київ) – це установа стаціонарного типу для інвалідів, лежачих хворих, людей похилого віку. Ми готові приймати пацієнтів, які проживають в Україні, надаючи їм комфортні умови проживання, повний пансіон, цілодобове спостереження лікарів, психологічну підтримку, розважальні та культурні заходи.

Наші плюси:

  • Відповідність стандартам медико-соціального обслуговування людей похилого віку;
  • Використання кращих вітчизняних і зарубіжних методик в даній сфері;
  • Оснащеність пансіонату сучасним обладнанням та інструментарієм;
  • Індивідуальний підхід з урахуванням стану і особливостей кожного нашого постояльця;
  • Досвідчений кваліфікований персонал;
  • Демократичні ціни при оптимальній якості обслуговування

Наші пацієнти швидко адаптуються в нових умовах, оскільки ми намагаємося поєднувати атмосферу домашнього затишку і розслабленого курорту. Зателефонуйте нам, і ми дамо вашим родичам тепло і турботу! У нас в гостях вони будуть відчувати себе як вдома.

Ви можете бути спокійні за своїх рідних і близьких людей, оскільки вони знаходяться в надійних руках.

Справочник по уходу за пожилыми

Загрузить
Алексей Чеботаев
Чеботаев Алексей
Ведущий психолог, психотерапевт Всеукраинской Ассоциации Домов Пристарелых
Дата публикации: 15.11.2017