Оформлення літніх людей в київський приватний пансіонат «Hospice»

На сьогоднішній день оформити пенсіонера в приватну спеціалізовану установу значно простіше, ніж в державну. Зокрема, пансіонат «Hospice» в Києві пропонує кілька варіантів розміщення постояльців. Можливо, як оформлення пенсіонера на постійній основі, так і тимчасове проживання (наприклад, на період відсутності родичів або ж для проходження лікування, відновлення).

Особливості оформлення в державний будинок престарілих

Згідно з чинним законодавством, утримувати своїх недієздатних батьків зобов’язані їх працездатні, повнолітні діти. Потрапити в державний будинок престарілих можуть:

• пенсіонери, люди похилого віку;
  • інваліди 1 та 2 групи;
  • пацієнти, які не мають родичів, але потребують постійного догляду і сторонньої допомоги.

Оформлення літніх людей в приватний пансіонат

Особи з психічними розладами, незалежно від наявності сім’ї, оформляються в психоневрологічні інтернати для людей похилого віку.

Процес оформлення займає досить велику кількість часу. Спочатку необхідно зібрати повний пакет документів і надати його на розгляд комісії. Далі вони вивчають документи, оцінюють умови проживання пенсіонера і приймають те чи інше рішення. Цей процес може зайняти від двох тижнів до місяця.

При оформленні людини в спеціалізовану державну установу 75% її пенсії буде йти на проживання і утримання. Однак, хоча платних відділеннь в таких закладах не передбачено, все ж існує можливість поселення старого в інтернат на платних умовах в рамках відповідного договору.

Які документи потрібні?

Для оформлення літньої людини обов’язково потрібно паспорт громадянина України, його особисту письмову заяву та правильно заповнена анкета встановленого зразка. Також потрібно буде підготувати результати лабораторних аналізів, висновок лікаря-психіатра, довідки про наявність нерухомого майна та склад сім’ї, висновок лікарської комісії про потребу конкретного пенсіонера в сторонньому догляді.

Як проходить оформлення в приватний пансіонат?

Рішення про оформлення в приватний пансіонат для людей похилого віку в Києві «Hospice» приймається дуже швидко. Сам процес влаштування пенсіонера до зазначеної установи не потребує великої кількості часу, збору численних довідок. Для початку родичам літньої людини потрібно буде просто зателефонувати в місцеве відділення пансіонату і отримати розгорнуту консультацію фахівців.

Для оформлення пенсіонера в приватну спеціалізовану установу будуть потрібні наступні документи:

• паспорт самого майбутнього постояльця і ​​його родича, який укладає договір з пансіонатом;
  • результати аналізу крові, що підтверджує відсутність туберкульозу;
  • копія поліса медичного страхування;
  • амбулаторна карта;
  • флюорографія.

Решту питань ви завжди можете задати співробітникам пансіонату, зателефонувавши в київське відділення установи.

Дата публикации: 12.04.2021