Догляд за літніми й тяжко хворими людьми в «Hospice»

Хоспіс є спеціалізованою установою, що надає паліативну допомогу та лікування. Основними завданнями є грамотний, професійний догляд за особами похилого віку та пацієнтами, що страждають важкими або невиліковні захворювання. Співробітники хоспісу роблять все можливе для підвищення якості життя своїх підопічних і полегшення навантаження, що лягає на плечі їхніх родичів, членів сім’ї.
Люди похилого віку, які перебувають у хоспісі, отримують не тільки якісні медичні послуги, спрямовані на усунення таких симптомів хвороби, гігієнічний догляд і допомогу у виконанні побутових завдань, а й моральну, психологічну підтримку. Кожен постоялець знаходиться під цілодобовим наглядом фахівців і медичногго персоналу. Досвідчені професіонали вміють знайти індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Принципи роботи хоспісу

Дана спеціалізована установа зовсім не нагадує традиційні, державні будинки престарілих. Сучасний, приватний хоспіс – це комфортабельний пансіонат, призначений для проживання літніх, тяжкохворих людей, що надає їм необхідну допомогу (як медичну, так і психологічну).
Велика увага приділяється створенню максимально безпечних, комфортних, сприятливих умов життя постояльців і надання високої якості медичних послуг. Крім лікарів у хоспісі працюють кваліфіковані, досвідчені доглядальниці, медсестри, цілодобово перебувають поруч із постояльцями.

Умови проживання постояльців

Приватний хоспіс «Hospice» піклується про комфорт своїх підопічних і характеризується перевагами, що добре виділяють його серед інших спеціалізованих установ подібного профілю:

 1. Щотижневе проведення профілактичних оглядів та індивідуальних консультацій лікаря-терапевта.
 2. Проживання в упорядкованих кімнатах, оснащених сучасними меблями, санвузлом, супутниковим телебаченням. Можливо одномісне поселення постояльців, а також розміщення в 2-х, 3-х і 4-х місних номерах.
 3. Надання спеціального, оптимально збалансованого дієтичного харчування, розробленого фахівцями з урахуванням усіх потреб організму літніх людей. При складанні меню до уваги приймаються також лікарські рекомендації, побажання і смакові переваги самих постояльців.
 4. Цілодобове перебування з кожним пацієнтом професійних доглядальниць, які надають допомогу при переодяганні, годуванні, проведенні гігієнічних процедур і виконання інших побутових завдань.
 5. Наявність у штаті професійних медсестер, які контролюють виконання постояльцями лікарських приписів, своєчасний прийом лікарських препаратів, які проводять моніторинг стану здоров’я постояльців (вимірювання температури тіла, показників артеріального тиску), що роблять перев’язки, ін’єкції, що займаються проведенням протипролежневі заходів.
Найчастіші запитання
 • 📹 Чи зможу я спілкуватися з родичем по відео зв'язку?

   

  Так, зможете. У нас є відео камера. При необхідності співробітник центру допомагатиме Вашому родичу з дзвінком.

 • 🛌 Коли можна відвідувати літню людину, що б не порушувати режим пансіонату?

  Приїхати можливо з 10 до 19 години без попередження.

 • 🎉 Я планую забирати тата на вихідні та свята додому, це можливо?

  Так, це можливо. Тільки потрібно заздалегідь сказати адміністратору про заплановані дати.

 • 🍝 Можна їжу заносити в кімнату?

  Так, можна. Якщо вашій близькій людині не під силу вийти в їдальню, то наші співробітники будуть приносити їжу та годувати, при необхідності.

Кому потрібні послуги хоспісу?

Перебування у хоспісі просто необхідно:

 • онкологічним хворим;
 • інвалідам;
 • особам похилого віку;
 • лежачим хворим;
 • пацієнтам, які перенесли інфаркти, інсульти;
 • літнім людям, що страждають на хворобу Альцгеймера;
 • особам зі старечою деменцією.

Хоспіс «Hospice» оточить кожного постояльця турботою і увагою, надасть якісний догляд і професійну медичну допомогу.

Вартість послуг

Ціна перебування постояльців залежить від обраної палати для проживання (кількості осіб у номері) та комплексу послуг. Кожній людині, що знаходиться в хоспісі, надається базовий пакет послуг. У вартість включено медичні маніпуляції, харчування, догляд. Ціни нижче, ніж у готелях.

Що необхідно для прийому в пансіонат?

Для того, щоб поселити людини в хоспіс, слід надати копії документів, що засвідчують особу (паспорта хворого та близького родича, яка підписує договір огляду), результати флюорографії, аналізу крові та медкарті з випискою з клініки за останній рік.

 

Гавриленко Сергей
Гавриленко Сергей
Ведущий психолог, психотерапевт Всеукраинской Ассоциации Домов Пристарелых
Дата публикации: 08.11.2017