Хоспіс у Києві

Паліативний підхід у терапії є поки не настільки поширеним явищем, як він того заслуговує. Тим часом, гідне обслуговування хворих з несприятливим прогнозом – це те, що дозволяє людям спокійно і без страждань проживати останні місяці і дні свого життя. Це завдання покликані виконувати хоспіси.

ЩО ТАКЕ ХОСПІС

Хоспіс – це установа, що відноситься до медичних, в ньому здійснюється догляд за лежачими хворими, які перебувають в останніх стадіях хронічних невиліковних хвороб. Також в хоспісі можуть обслуговувати інвалідів.

Зазвичай в хоспісах персонал формується таким чином, щоб при мінімумі лікарів було якомога більше молодшого і середнього медичного персоналу.

Медичні процедури спрямовані на полегшення стану і позбавлення від больових відчуттів. Одна з особливостей пацієнтів хоспісу складається тому, що їх самостійність надзвичайно обмежена хворобою і ослабленням всіх фізичних функцій. Тому персонал намагається дати найменшу можливість участі в плануванні власної діяльності.

Заповіді, яких дотримуються працівники хоспісу

Персонал хоспісу за час існування цих закладів виробив певні правила діяльності та взаємодії з пацієнтами:

  • – Робота з живими, а не з вмираючими людьми;
  • – Всіма силами намагатися полегшити фізичні і душевні страждання;
  • – Не можна вилікувати – не вирок, це не означає нічого не робити для пацієнта;
  • – Підходити до кожної людини індивідуально і не нав’язувати своїх світоглядних позицій;
  • – З пацієнтами хоспісу не повинно бути поспіху, для них важлива кожна дрібниця;
  • – Якщо хворий готовий до правди, варто сказати йому правду про його стан. Пацієнт має на це право.

Хоспіс в Києві

Київ – величезне місто, жителі якого живуть в прискореному ритмі. Необхідність підтримувати сім’ю часто ставить перед складним вибором: пожертвувати спокоєм всіх близьких людей або помістити одного родича в казенне установа. Але цей вибір перестає бути настільки складним і неоднозначним при наявності хорошого будинку престарілих Київ. Так платний хоспіс «Пансіон» надає повний набір професійних послуг по догляду за хворими людьми.

На базі закладу працює і дитячий хоспіс. Для дітей особливо важлива домашня атмосфера, яку ми і намагаємося відтворити в палатах. Комфортність умов і тактовність персоналу – найважливіша умова для всіх людей, які перебувають в хоспісі. Наші працівники психологічно підготовлені до роботи з пацієнтами хоспісу, знаючи особливості людей з важкими захворюваннями.

Ми підтримуємо демократичні ціни, при цьому зберігаючи високу якість обслуговування. Відгуки наших пацієнтів завжди сповнені слів подяки, що підтверджує повну віддачу роботі наших фахівців.

Якщо у вас виникла необхідність помістити близьких під цілодобове професійне спостереження, зверніться в нашу компанію. Один з наших девізів «Жити гідно, не дивлячись ні на що», і ми робимо все, щоб цей девіз втілився в життя наших пацієнтів.

Rate this post
Гавриленко Сергей
Ведущий психолог, психотерапевт Всеукраинской Ассоциации Домов Пристарелых
Дата публикации: 08.11.2017