Догляд за людьми похилого віку старше 80 років у пансіонаті для літніх

Догляд за літніми людьми старше 80 років – складне та відповідальне завдання, оскільки в цьому віці часто виявляються серйозні проблеми зі здоров’ям, порушується пам’ять, рухова функція. Більшість старих у віці за 80 років не в змозі самостійно себе обслуговувати, їм потрібен ретельний догляд.

Постійне спостереження, надання своєчасної, кваліфікованої медичної допомоги, ритм сучасного життя не дозволяє членам сім’ї старого відмовитися від роботи і присвятити себе повністю догляду за літнім родичем, тому оптимальним рішенням стає звернення до пансіонату.

Який потрібно догляд?

Люди похилого віку у віці старше 80 років потребують постійного нагляду. Кваліфікований, комплексний догляд за людьми похилого віку включає в себе наступне:

 • гігієна;
 • годування;
 • дотримання лікарських рекомендацій;
 • своєчасна видача запропонованих медикаментозних препаратів;
 • заняття лікувальною фізкультурою.

Більшість літніх людей мають серйозні проблеми з функціонуванням серцево-судинної системи, руховою функцією. За такими людьми потрібно регулярне спостереження медичних фахівців, допомога в проведенні елементарних гігієнічних процедур.

Окрему увагу слід звернути на харчування літньої людини. Його меню повинно бути легким, включати в себе всі необхідні вітаміни, мікроелементи.

При цьому літній людині важливо не відчувати себе тягарем. Йому потрібне спілкування з іншими людьми, своїми однолітками. Коли старець опиняється в ізоляції і все його коло спілкування обмежується доглядальницею і лікуючим лікарем, висока ймовірність депресивних станів, відсутність бажання жити, що дуже небезпечно.

Що ми пропонуємо?

Пансіонат для літніх людей Нospice пропонує комплексний, грамотний догляд за людьми похилого віку страше 80 років, що включає в себе медичне спостереження, надання кваліфікованої лікарської допомоги, проведення гігієнічних заходів, організацію дозвілля.

У пансіонаті працюють кваліфіковані фахівці, які готові забезпечити необхідну допомогу і догляд за постояльцями, що страждають старечим недоумством, лежачими пацієнтами, людьми, котрі перенесли інфаркти, інсульти, важкі травми.

Ми пропонуємо наступний комплекс послуг, спрямований на повноцінне забезпечення догляду за людьми похилого віку:

 1. Цілодобове спостереження медичного персоналу.
 2. Послуги доглядальниці.
 3. Психологічну допомогу.
 4. Проведення медичних процедур, терапевтичних та реабілітаційних програм, згідно з лікарським приписами, попередження появи пролежнів.
 5. Комфортні умови проживання у зручних номерах (двомісних або багатомісних), обладнаних згідно з потребами постояльця.
 6. Правильне, збалансоване 5-разове харчування, орієнтоване на потреби людей похилого віку.
 7. Організація дозвілля, прогулянки.
 8. Співпраця з приватною клінікою і швидкої для надання кваліфікованої допомоги в складних, екстрених ситуаціях.

У пансіонаті створена особлива домашня атмосфера, що дозволяє постояльцям відчувати себе максимально комфортно і затишно. Тут літні люди можуть спілкуватися, брати участь в групах за інтересами, розважальних заходах.

Ми дбаємо також про підтримку постійного зв’язку постояльців з їх близькими людьми. Пансіонат має зручне місце розташування і знаходиться всього в 15 хвилинах їзди від Києва, тому члени сім’ї завжди можуть відвідати свого родича, поспілкуватися з ним і особисто оцінити якість представленого догляду.

У пансіонаті працюють грамотні фахівці, що мають великий досвід роботи саме з літніми людьми. Вони легко спілкуються з такими пацієнтами, знаходять до них правильний, індивідуальний підхід.

Пансіонат Нospice пропонує комплексне цілодобове спостереження, професійний догляд за людьми похилого віку старше 80 років. Ми маємо в своєму розпорядженні всі необхідні ресурси, необхідним обладнанням та кваліфікованим персоналом, щоб не тільки підтримувати здоров’я вашої близької людини, але і поліпшити якість його життя, як у фізіологічному, так і в психологічному плані.

Гавриленко Сергей
Гавриленко Сергей
Ведущий психолог, психотерапевт Всеукраинской Ассоциации Домов Пристарелых
Дата публикации: 27.11.2017