Догляд за літніми людьми в Києві

У гуманному суспільстві не прийнято кидати на призволяще літніх членів суспільства. Але умови життя не завжди дозволяють в повній мірі піклуватися про людей похилого віку. Тоді на допомогу приходять компанії, що надають послуги доглядальниці по догляду за старими та хворими людьми, за інвалідами.

ХТО ПОТРЕБУЄ ДОГЛЯДУ

Літні люди з віком стають все більш безпорадними і беззахисними. Вони все більше починають залежати від тих, хто доглядає за ними. Зі старіючою людиною можуть відбуватися різні неприємні метаморфози: психічні відхилення, нетримання, параліч. У всіх цих випадках потрібен ретельний нагляд.

Також гостро потребують посиленого догляду люди після інсульту та інфаркту. Обмеження рухової активності теж є показником для постійної допомоги пристарілого члену сім’ї.

Зрозуміло, турбота про близьких – це дуже благородна справа, але якщо об’єктивно дивитися на ситуацію, то в самостійному догляді можна побачити негативні моменти.

Мінуси самостійного догляду за близькою людиною:

• Безстроковий характер догляду, неможливо будувати будь-які плани на майбутнє;
  • Великий обсяг часу, що витрачається на обслуговування хворого, що часто змушує відмовитися від основної роботи;
  • Постійне підстроювання під режим хворого члена сім’ї позбавляє всіх інших можливості жити своїм життям;
  • Недуга старого родича може викликати напругу, стрес, нервовий зрив;
  • Ви не маєте спеціальної підготовки, в силу чого можете не встигнути надати екстрену професійну допомогу хворому.

Що входить у догляд за людьми похилого віку

Загальний догляд за літньою людиною включає в себе санітарно-гігієнічний догляд, організацію режиму дня пацієнта, контроль за його станом.

Деякі хвороби вимагають дотримання спеціальної дієти. В цьому випадку доглядальниця повинна чітко дотримуватися вказівок лікаря щодо використання певних продуктів і приготування їжі.

Доглядальниця повинна володіти особливим складом характеру і мати такі особистісні якості як доброта, комунікабельність, терпіння, тактовність, милосердя, пунктуальність. Ці особливості допомагають підтримувати хворого психологічно.

При нетриманні сечі та калу доглядальниця обмиває пацієнта, змінює йому білизну, стирає її, миє підлогу, провітрює приміщення.

Помічник стежить за оптимальною температурою в кімнаті, де знаходиться хворий. Це важливо, оскільки в літньому віці виходять з ладу теплорегулюючі механізми, і людина може відчувати постійний дискомфорт від переохолодження.

Специфічного догляду вимагають пролежні, часто утворюються у лежачих хворих. Для їх профілактики якомога частіше змінюють положення пацієнта, бажано раз на дві години. Якщо ж пролежні вже утворилися, їх змащують спеціальним розчином, антисептичними мазями і накладають на них марлеві пов’язки.

Догляд за літніми людьми в Києві

Пансіонат «Пансіон» пропонує кваліфікований догляд за людьми похилого віку в Києві. Професійний медичний персонал забезпечить цілодобовий нагляд за вашими близькими.

Якщо ви живете в Україні та хочете найняти досвідчену доглядальницю, зателефонуйте в нашу компанію у Київ, де вам також запропонують послуги помічника на дому.
Наші ціни приємно здивують вас, а якість обслуговування залишить виключно приємні спогади.

Ми розуміємо, наскільки важка робота доглядальниці і тому вибираємо таких співробітників, які здатні на повну самовіддачу.

Ми намагаємося, щоб наші доглядальниці подобалися хворим, тому що від цього також залежить якість догляду.

Ми готові розділити з вами турботу про ваших близьких і коханих людей!

Rate this post
Дата публикации: 15.11.2017