Будинок пристарілих «Hospice» в Білій церкві

Приватний хоспіс в Білій Церкві входить в мережу «Hospice». Люди похилого віку з різними важкими і невиліковними захворюваннями, після операцій і травм, що вимагають спеціального догляду і медичної допомоги, можуть проживати в комфортних умовах і отримувати цілодобово допомогу в підтримці стабільного стану.

Кому потрібні послуги хоспісу?

Мешканці приватного хоспісу – це люди похилого віку. Які в силу різних захворювань вимагають полегшення стану і постійного медичного догляду, допомоги в різних побутових справах – прийомі їжі, підтримці особистої гігієни, пересування. Показаннями до проживання в хоспісі є:

• злоякісні захворювання – рак;

• інвалідність, травми, які перешкоджають самообслуговуванню в домашніх умовах;

• неможливість пересування – паралічі, парези, іммобілізація за медичними показаннями;

• наслідки важких хвороб – інсультів, інфарктів;

• вікові дегенеративні та неврологічні порушення – стареча (синильна) деменція, хвороба Альцгеймера. паркінсонізм і т.д.

Ці люди потребують контролю, догляду, медичного лікування, спеціальних пристроїв цілодобово. Вдома складно і дуже дорого створити таким людям безпечні та комфортні умови. Їм необхідна не тільки соціально-медична допомога, а й підтримка психолога, допомога психіатра.

Для екстреної допомоги необхідна спеціальна апаратура, ліки, що вимагають введення спеціалістами з медичною освітою, використання засобів, що входять в список препаратів суворого контролю і обліку. Всі ці умови неможливо забезпечити вдома.

Персонал хоспісу

Цілодобовий догляд за мешканцями хоспісу «Hospice» здійснюють досвідчені доглядальниці. Медичний супровід, контроль призначень лікаря, виконання процедур забезпечують професійні медичні сестри. Консультації, лікування, призначення виконують лікарі різних спеціальностей. Часто тяжкохворі люди, які страждають невиліковними захворюваннями, інваліди мають різні психічні порушення, депресії, суїцидальні нахили. Їм необхідна допомога психологів, психіатрів.

За чистотою і особистою гігієною стежить молодший медперсонал. Дієтолог-геронтолог становить меню і контролює харчування літніх пацієнтів хоспісу. У приватній установі в Білій Церкві працюють професіонали з великим досвідом роботи, спеціальною освітою та знаннями в різних областях медицини. Завдяки їм в хоспісі панує атмосфера домашнього затишку, спокою, доброзичливості, душевної теплоти, турботи.

Умови життя

Постояльці хоспісу проживають в світлих, упорядкованих кімнатах. Вони можуть вибрати одномісні або багатомісні (не більше 4 осіб) номера, які не схожі на лікарняні палати, що попереджає стрес і дарує можливість спілкування. Проживають в пансіонаті позбавлені відчуття самотності, ізольованості, почуття непотрібності.

Кімнати обставлені зручними сучасними меблями. При необхідності встановлюють багатофункціональні ліжка, що полегшують стан лежачим хворим. Навколо будівлі пансіонату розбитий сад, в якому можна гуляти, дихати свіжим повітрям, милуватися яскравими клумбами, відпочивати в затишних альтанках.

Медичний патронаж

У «Hospice» щодня проводиться моніторинг стану – вимірювання температури, тиску, цукру крові, огляд шкірних покривів. При необхідності проживають консультують лікарі. На поверсі є цілодобовий медичний пост. медсестри:

• ставлять уколи, крапельниці;

• дають препарати;

• роблять перев’язки;

• виконують фізіотерапевтичні і протипролежневі процедури;

• стежать за виконанням призначень лікарів.

За кожним важким пацієнтом закріплена доглядальниця, яка допомагає йому приймати їжу, одягатися, купатися, вмиватися, розчісуватися, голитися і т.д.

Оформлення проживання

На відміну від державних установ, в «Hospice» в Білій Церкві завжди є місця. Не потрібно чекати в черзі. Для оформлення потрібен мінімальний пакет документів. Всі необхідні дослідження можна пройти в клініці, що співпрацює з хоспісом. Важким хворим доступна послуга доставки від «ліжка до ліжка». Подробиці і вартість проживання в хоспісі можна дізнатися на сайті або у менеджера в онлайн-режимі.

Дата публикации: 07.09.2021