Будинок пристарілих на Троєщині

Сучасне життя в мегаполісі передбачає підвищену зайнятість і завантаженість роботою. З цієї причини у багатьох людей просто не залишається часу на догляд і турботу про літніх родичів, особливо якщо вони мають серйозні проблеми зі здоров’ям і потребують грамотному лікуванні. У даній ситуації найкращим виходом стане звернення до приватного будинку престарілих «Hospice», що відкрився на Троєщині. Кваліфіковані й досвідчені фахівці нададуть літній людині належний догляд, медичну та психологічну допомогу, тепло та увагу.

Медична допомога та реабілітація

Люди похилого віку мають проблеми зі здоров’ям, причому, як правило, мова йде не про одне захворювання. Надати їм належну допомогу й догляд можуть тільки професіонали при наявності певного обладнання, належних умов.

У пансіонаті працюють фахівці, які мають медичну освіту. В їх обов’язки входить профілактичний огляд постояльців, регулярний моніторинг їхнього стану (вимірювання пульсу, тиску, температури тіла), проведення терапевтичних заходів, реабілітаційних програм.

Медсестри стежать за тим, щоб пацієнти своєчасно приймали назначені лікарем препарати в потрібному дозуванні, ставлять ін’єкції, крапельниці, роблять перев’язки та виконують інші медичні маніпуляції. Якщо хворому потрібна особлива дієта, для нього розробляється окреме меню з урахуванням всіх лікарських призначень і рекомендацій.

Велика увага приділяється поліпшенню самопочуття, фізичного стану літніх людей, профілактиці захворювань або можливих рецидивів. Цьому сприяють правильно збалансоване дробове харчування, заняття лікувальною фізкультурою і дихальною гімнастикою, дотримання режиму дня, щоденні прогулянки на свіжому повітрі.

Лежачим хворим крім необхідного лікування та гігієнічного догляду надається також допомога в переміщенні, перевдяганні, прийомі їжі. Доглядальниці наводять низку заходів, спрямованих на профілактику утворення пролежнів і явищ застійного характеру.

Спеціалізований приватний пансіонат – це найкраще місце для лікування та реабілітації людей похилого віку, які страждають серцево-судинними патологіями, хворобою Альцгеймера або Паркінсона, старечої деменції, цукровим діабетом, які перенесли інфаркти, інсульти, травматичні ушкодження і оперативні втручання.

Будинок пристарілих на Троєщині

Психологічна допомога людям похилого віку

Для людей похилого віку турбота, увага, спілкування важливі не в меншій мірі, ніж грамотне лікування і догляд. Постояльцям надається психологічна допомога, що дозволяє максимально швидко адаптуватися в нових умовах, подолати депресивні стани, почуття самотності, повернути інтерес і смак до життя.

Поліпшенню психоемоційного стану літніх людей сприяє і можливість повноцінного спілкування зі своїми однолітками, персоналом, родичами. У центрі створюються групи за інтересами, де постояльці знаходять собі друзів, нові хобі та захоплення, займаються улюбленою справою. У пансіонаті регулярно проводяться різні культурні програми, заходи, свята, в яких можуть брати участь і члени сім’ї постояльців.

До послуг людей похилого віку пропонуються бібліотека, настільні ігри, супутникове телебачення. Кожен із постояльців має можливість займатися улюбленою справою – творчістю, рукоділлям, читанням, спільним переглядом фільмів і передач. Люди похилого віку також можуть проводити вільний час у парковій зоні на території пансіонату, насолоджуючись мальовничими пейзажами.

Про переваги пансіонату

Приватний будинок для людей похилого віку на Троєщині «Hospice» характеризується наявністю наступних переваг:

 1. Комфортні умови проживання.
 2. Команда досвідчених, кваліфікованих фахівців.
 3. Індивідуальний підхід, прояв турботи та уваги до кожного з постояльців.
 4. Доступна і демократична цінова політика.
 5. Широкий спектр послуг, що надаються.
 6. Зручне місце розташування пансіонату, що дозволяє родичам регулярно відвідувати свого близької людини.
 7. Мінімальний пакет документів, необхідних для оформлення в пансіонат.
 8. Можливість поселення постояльців як на постійній основі, так і нетривалий час.
 9. Організація дозвілля людей похилого віку.
 10. Надання медичної та психологічної допомоги.
 11. Професійний догляд, у тому числі й за лежачими хворими, інвалідами.
 12. Гарантована безпека.
 13. Співпраця з приватною клінікою і «швидкою допомогою» для надання екстрених заходів у виняткових, складних випадках.

А найголовніше – це щире і тепле ставлення до кожного постояльця, надання літній людині можливості повноцінно спілкуватися, жити насиченим, повним життям.

Гавриленко Сергей
Гавриленко Сергей
Ведущий психолог, психотерапевт Всеукраинской Ассоциации Домов Пристарелых
Дата публикации: 19.02.2020