Будинок пристарілих на Позняках

У Києві на Позняках відкрилася філія приватного будинку для людей похилого віку «Hospice». За роки своєї роботи дана спеціалізована установа одержала бездоганну репутацію і безліч вдячних відгуків. Співробітники пансіонату гарантують кожній літній людині професійний догляд, медичну допомогу, комфорт і можливість повноцінного спілкування.

Що входить до програми проживання?

Проживання у приватному пансіонаті передбачає повне забезпечення всіх потреб і потреб людей похилого віку. Постояльці проживають у комфортних номерах, оснащених сучасними меблями і технікою. Можливе поселення в одно- і багатомісних кімнатах (на вибір і за бажанням). У пансіонаті є бібліотека, хол для проведення вільного часу, різних заходів, спілкування, настільних ігор.

Навколо пансіонату розташований парк із алеями, лавочками та альтанками, призначений для відпочинку і прогулянок на свіжому повітрі. Велика увага приділяється організації дозвілля. Співробітники центру організовують групи за інтересами, проводять культурно-масові заходи, свята.

Програма проживання включає в себе і забезпечення правильного харчування. Меню розробляється дієтологом з урахуванням потреб організму літніх людей, лікарських рекомендацій і смакових уподобань самих постояльців. Співробітники пансіонату піклуються про те, щоб харчування їх підопічних було не тільки корисним, але і смачним та різноманітним.

Ще один важливий момент – це медична допомога. Професійні фахівці проводять регулярні огляди постояльців, необхідні маніпуляції, стежать за тим, щоб люди похилого віку своєчасно приймали ліки, дотримувалися режиму та інші призначення лікаря.

Будинок пристарілих на Позняках

Додаткові послуги

Пансіонат на проживання приймає також літніх людей, що мають різні проблеми зі здоров’ям, які проходять реабілітацію після травматичних ушкоджень, інфарктів, інсультів, хірургічних втручань. У центрі створені всі умови для успішного відновлення пацієнтів, проведення терапевтичного курсу або ж реабілітаційних програм.

Для лежачих хворих обладнані окремі номери, оснащені медичними меблями. Даній категорії постояльців надається професійний гігієнічний догляд, допомогу в пересуванні, здійсненні прогулянок на свіжому повітрі.

Поруч із такими хворими постійно знаходяться доглядальниці, які проводять протипролежневі заходи, маніпуляції, спрямовані на профілактику застійної пневмонії, серцевої недостатності та інших ускладнень, спровокованих лежачим станом. Також проводяться програми, що сприяють відновленню рухової функції.

Окремий догляд, медична та психологічна допомога надаються постояльцям із психічними розладами, старечої деменції. Грамотний догляд і програма реабілітації не тільки покращують стан хворого, але і сприяють частковому відновленню втрачених навичок, особистісних якостей.

Часто люди похилого віку страждають від депресії, психоемоційної нестабільності, нервових розладів. У таких випадках постояльцям надається професійна психологічна допомога, що дозволяє вирішити перераховані вище проблеми, повернути пенсіонерам можливість радіти життю.

При наявності певних захворювань у постояльців дієтологом розробляється окреме меню, згідно з приписами лікаря.

Кому можуть знадобитися послуги пансіонату?

У пансіонаті можливе поселення людей:

  • із хворобою Альцгеймера;
  • які страждають на старече слабоумство;
  • з онкологічними захворюваннями;
  • з діагностованою хворобою Паркінсона;
  • інвалідів;
  • перенесли інфаркти, інсульти.

Для таких пацієнтів створені максимально комфортні умови для проживання, лікування і реабілітації. Їм надається цілодобове спостереження, догляд і медична допомога.

У пансіонаті можуть проживати і люди похилого віку, які не мають серйозних проблем зі здоров’ям і здатні до самообслуговування. Перебування у центрі допомагає людям похилого віку позбутися самотності, необхідності вирішувати побутові проблеми, регулярно отримувати медичну допомогу та проходити профілактичні огляди, дарує можливість повноцінного спілкування, соціалізації, цікавого проведення часу.

Послуги пансіонату можуть знадобитися і сім’ям, які самостійно доглядають за літнім родичем. Якщо рідним пенсіонера потрібно кудись виїхати або вони якийсь період зайняті вирішенням серйозних проблем, надається така послуга як тимчасове поселення у пансіонаті (на термін від 2-х тижнів).

Співробітники приватного будинку престарілих на Позняках «Hospice» підходять до догляду за літніми людьми з професіоналізмом і відповідальністю. Кожен із постояльців оточується турботою і увагою. Тому родичі можуть спокійно довірити життя близької людини професіоналам і бути впевненими в його безпеці.

Гавриленко Сергей
Гавриленко Сергей
Ведущий психолог, психотерапевт Всеукраинской Ассоциации Домов Пристарелых
Дата публикации: 19.02.2020