Будинок пристарілих на Осокорках

Забезпечити літнім людям професійний догляд, медичну допомогу, повноцінне спілкування, турботу та увагу допоможуть співробітники приватного будинку престарілих на Осокорках «Hospice». У центрі працюють справжні професіонали, які вміють знайти індивідуальний підхід до кожного постояльця і ​​прагнуть до підвищення якості життя людей похилого віку.

Про принципи роботи пансіонату

Фахівці, що працюють у сучасному приватному пансіонаті, до догляду за літніми постояльцями підходять вкрай серйозно та відповідально. Вони забезпечують всі потреби людей похилого віку, оточуючи їх турботою, увагою, душевним теплом і щирим відношенням.

Одним із основних переваг пансіонату є можливість повноцінного спілкування, адже найбільше літні люди бояться самотності. Рідкісні розмови з родичами та бесіди з медичним персоналом не можуть в повній мірі задовольнити потребу літньої людини в спілкуванні, забезпечити необхідну соціалізацію.

Перебування у пансіонаті дозволяє людям похилого віку розширювати своє коло спілкування, заводити нові знайомства. Для постояльців організовуються групи за інтересами, проводяться різні заходи. В результаті людина починає жити повним життям, і кожен день приносить їй нові враження, щирі емоції, що позитивно впливає на здоров’я, настрій людей похилого віку.

Які послуги пропонуються?

Будинок пристарілих на Осокорках

Приватний пансіонат, розташований в Осокорках, пропонує цілий комплекс послуг догляду за людьми похилого віку:

  1. Проведення терапевтичного курсу або реабілітаційних програм, призначених лікарем.
  2. Тривале перебування у пансіонаті, що дозволяє проживання в комфортних умовах, організацію дозвілля і правильного харчування, необхідний догляд, турботу, медичну та психологічну допомогу.
  3. Розміщення постояльців на нетривалий час (наприклад, коли родичі перебувають у від’їзді).
  4. Реабілітація та відновлення після перенесеного інсульту.
  5. Догляд за літніми людьми, страждаючими старечою деменцією, розробка програм, що сприяють уповільненню прогресування патологічного процесу, часткового відновлення втрачених навичок.
  6. Проведення реабілітації після хірургічних втручань, травматичних ушкоджень.
  7. Лікування пацієнтів, які страждають патологіями серцево-судинного характеру.
  8. Професійний догляд за лежачими хворими.
  9. Щотижневе проведення комплексних профілактичних медичних оглядів.
  10. Надання індивідуальних терапевтичних консультацій.

Постояльці можуть проживати як в одномісних номерах, так і багатомісних, самостійно обираючи собі сусідів. У центрі панує затишна, наближена до домашньої атмосфера. Всі номери обладнані санвузлом, сучасними меблями, супутниковим телебаченням.

Для літніх людей, що мають певні проблеми зі здоров’ям, наприклад, з порушеннями рухової функції, є окремі кімнати, оснащені спеціальною медичною меблями та іншим обладнанням, максимально полегшує життя людини з особливими потребами.

Надання медичної допомоги

Більшість літніх людей мають проблеми зі здоров’ям, а тому потребують кваліфікованої медичної допомоги. У пансіонаті регулярно проводиться моніторинг стану здоров’я постояльців, що включає в себе огляд, вимірювання пульсу, показників температури тіла та артеріального тиску. У штаті працюють професійні медичні фахівці, здатні надати літній людині своєчасну, професійну допомогу.

Транспортування хворих в будинок престарілих

Пансіонат – ідеальне місце для проведення терапевтичного курсу при різних захворюваннях, а також реабілітаційних програм. Медичний персонал уважно стежить за тим, щоб пацієнти своєчасно приймали призначені лікарем препарати, дотримувалися режиму та інші лікарські призначення, правильно харчувалися.

Лежачим хворим гарантується цілодобове спостереження доглядальниці, яка проводить протипролежневі процедури, перев’язки, що забезпечує допомогу в переодяганні, переміщенні, виконанні гігієнічних процедур, прийомі їжі та інших повсякденних завдань. Звертаючись до приватного будинку для літніх людей на Осокорках «Hospice», члени сім’ї можуть не перейматися за фізичний і психологічний стан близької людини, бути впевнені в його безпеці.

Перед оформленням постояльця в пансіонат його родичі мають можливість особисто оцінити умови проживання, поспілкуватися з персоналом та літніми людьми, які давно знаходяться в центрі, задати будь-які питання, що цікавлять. Надалі члени сім’ї можуть відвідувати свого близької людини в будь-який зручний час, підтримувати з нею телефонний зв’язок і навіть забирати додому на свята, вихідні дні за умови відсутності медичних протипоказань.

Справочник по уходу за пожилыми

Загрузить
Алексей Чеботаев
Чеботаев Алексей
Ведущий психолог, психотерапевт Всеукраинской Ассоциации Домов Пристарелых
Дата публикации: 19.02.2020
Відгуки
♦️ Частный Дом Престарелых
♦️ Частный Дом Престарелых "Hospice" в Киеве
Дима Кибкало
Дима Кибкало
2019-11-05
Хороший пансионат для пожилых, отличные условия проживания, разнообразное хорошее питание, приятный персонал. В общем все самые лучшие и современные удобства для размещения ваших близких людей. Я обратился и не пожалел. Очень благодарен и доволен.
Роман Никорак
Роман Никорак
2019-11-05
Очень хорошее и приятное место.
Тетяна Слободян
Тетяна Слободян
2018-08-13
Я поместила сюда нашу бабулечку с самого открытия, нравится абсолютно всё! Идеальная чистота, очень вкусно кормят. Девочки просто молодцы, все и везде успевают. И здесь правда весело, бабуля домой не просится совершенно, всегда встречает нас рассказами, чем они тут занимались! Спасибо персоналу огромное за доброту и отличный уход за старичками!!!
Оксана Вікторівна
Оксана Вікторівна
2018-08-10
Тёте сделали операцию 4 года назад и почти все это время мы с сестрой ухаживали за ней. По переменно навещали ее, чтобы вовремя дать лекарства, покормить, помыть. Наняли сиделку - это несколько облегчило нашу жизнь. В итоге нашли этот пансионат и решили свою проблему окончательно. Теперь навещаем тётю только, чтобы пообщаться. Мы Вам ОЧЕНЬ благодарны!!!
Станіслав Андрійович
Станіслав Андрійович
2018-08-06
Большое спасибо всем сотрудникам дома Пансион. В Феврале наша мама сломала ногу и после операции мы приняли решение на реабилитацию маму поместить в дом престарелых «Пансион». За пять месяцев мама (86 лет) пришла в то состояние, которое у нее было до перелома ноги. И все это благодаря чуткому, внимательному, добросовестному отношению всех работников пансионата. Прекрасные занятия! Очень вкусные обеды! Спокойные и вежливые сиделки! Мы будем рекомендовать пансионат тем, кто в такой услуге будет нуждаться. Спасибо всем, кто работает в этой сфере, кто сделал такой пансионат!!!