Будинок престарілих Київ – ваш вірний вибір

Переваги пансіонату

 • Хороша атмосфера

  Затишна атмосфера, що нагадує будинок, і миле, невимушене спілкування. Постояльці пансіонату можуть вибрати для себе коло за інтересами. За приємними бесідами проходить почуття самотності.

 • Цікаве проведення часу

  Ми пропонуємо своїм постояльцям різноманітні тематичні заняття.

 • Правильне харчування

  Наші працівники намагаються зробити меню для престарілих людей одночасно легким, корисним і смачним.

 • Належний догляд

  Доглядом за постояльцями займаються тільки професіонали, яким вдалося домогтися у стінах закладу потрібної атмосфери.

 • Медичні послуги

  Медпрацівниками здійснюється своєчасне грамотне спостереження за постояльцями, ведеться контроль прийнятих літніми людьми ліків, проводяться необхідні медичні процедури.

 • Місце для прогулянок

  Літнім людям потрібне свіже повітря. Для прогулянок в нашому пансіонаті призначений великий затишний двір з лавочками для відпочинку і доріжками.

 • Зручне розташування (до центру Києва всього 15 хвилин)

  Якщо це необхідно, постояльці мають можливість виїхати в місто для спілкування з близькими – всього 15 хв від центру.

 • Співпраця з приватною клінікою

  У непередбачених, складних і екстрених випадках ми співпрацюємо з бригадою швидкої допомоги.

  Форма заявки

  Заполните форму заявки на проживание в нашем пансионе. В ближайшее время с Вами свяжется наш менеджер для уточнения деталей.
  Мы уверены, Вам и Вашим близким у нас понравится!

  ЩО ПРЕДСТАВЛЯЄ СОБОЮ ПАНСІОНАТ

  У наш час, коли швидкі життєві ритми диктують свої умови, коли людина змушена розриватися на частини в пошуках додаткового заробітку, залишається занадто мало часу на турботу про своїх старих родичів. Люди похилого віку потребують особливої ​​уваги і підходу. Щоб знати про всі їхні потреби та потреби, необхідно проводити з ними якомога більше часу, але це не завжди виходить. Інший раз від усвідомлення власної безпорадності опускаються руки. Будинок престарілих Київ бере на себе повне забезпечення потреб людей похилого віку, оточує їх своєю увагою, проявом турботи.

  Чого так бояться люди похилого віку? Вони бояться бути самотніми. Самотність пригнічує людей похилого віку. Їм не цікаво спілкуватися виключно з їхніми лікарями та рідко з рідними. Найкращий варіант у цій ситуації – зібрати людей похилого віку разом в одній установі, зацікавити їх в якісному спілкуванні, створити коло по інтересам, піклуватися про те, щоб не виникало ніяких конфліктних ситуацій, щоб літні люди відчували задоволення і радість від спілкування один з одним і життя. Варто поглянути на великий досвід, успішність і популярність закордонних установ подібного плану – і все стає зрозуміло.

  Пансіонат “Пансіон” зробить життя вашого родича сонячним, позитивним та яскравим. Усі страхи, тривоги і переживання залишаться позаду.

  Перелік послуг, які ми надаємо:

  • — Ви можете зупинитися у нас на тривалий проміжок часу та отримувати турботу і догляд.
  • — Також можливе перебування у пансіонаті на нетривалий час. Наприклад, на той період, коли ваші близькі знаходяться у від’їзді.
  • — Ми запрошуємо постояльців на реабілітацію і лікування після інсульту.
  • — У нашому закладі також можна пройти реабілітацію після отриманих тяжких травм або переломів.
  • — Ми беремося доглядати за людьми похилого віку, що страждають на слабоумство.
  • — У нашій компетенції доглядати за людьми, що страждають серцево-судинними захворюваннями. Лікарі роблять контроль за станом їх здоров’я.
  • — Ви можете прийти до нас для виконання курсу лікування, встановленого лікарем.

  Місця для проживання можуть бути як двомісними, так і багатомісними. Якщо існують певні проблеми з пересуванням постояльців, у наявності є номери зі спеціально обладнаними ліжками.

  СКЛАДНІ ПИТАННЯ

  Як правило, всі родичі зайняті власними справами, і навіть професійна доглядальниця не завжди може приділяти достатньо уваги і особистого часу для належного догляду за старим.
  У людей похилого віку практично завжди є така відмінна риса характеру: шкодують вони своїх дітей і онуків. Не хочуть вони ставати тягарем для своїх близьких, їх пригнічує ситуація власної безпорадності. А в разі, якщо раптово виникає якась проблемна ситуація зі здоров’ям, часто воліють замовчувати про неї. Але такий стан речей шкодить, перш за все, самим людям похилого віку. Якщо взяти за приклад ситуацію зі старим, повністю втратили можливості пересуватися, то це і зовсім стресова ситуація для рідних. Тут багатьом фізично не під силу впоратися з хворим, а що вже говорити про моральний бік питання. Звернення за допомогою до професіоналів, практикуючим догляд за такими людьми протягом тривалого часу, – ось вірне і розумне рішення! Наші працівники є професіоналами – вони завжди зможуть надати літній людині допомогу і забезпечити належний догляд.
  Якщо людина лежить тривалий час в одному і тому ж положенні, то ті ділянки тіла, які безпосередньо стикаються з постіллю, починають поступово мертвіти. Якщо проводити спеціальні своєчасні профілактичні заходи, то можна уникнути такого стану. Для цього необхідно володіти спеціальними навичками і знаннями, яких у членів сім’ї, які здійснюють догляд за інвалідом, просто немає. Все, що необхідно для профілактики і усунення такого неприємного явища, як пролежні, є у наших професійних співробітників.
  Можна і в домашніх умовах створити комфорт позбавленому певних можливостей людини. Але для цих цілей необхідно буде купувати спеціальне обладнання, яке часто обходиться зовсім не дешево. Та й до того ж наші квартири не настільки великі за площею, щоб захаращувати цими пристроями і без того малий простір. Звичайно, набагато простіше пересуватися на сучасному інвалідному кріслі по широких коридорах пансіонату, зустрічаючи при цьому таких же, як ти, людей, не відчуваючи докорів сумління перед своїми близькими.
  Щодня перебуваючи у своїй квартирі або будинку, старі люди не мають можливості бути частиною соціального середовища. До того ж, члени їх сімей обмежені в часі для спілкування і необхідної допомоги, а це виливається у депресію, що переслідують людей похилого віку, почуття самотності та втрату інтересу до подальшого існування. У пансіонаті “Пансіон” постояльці тісно спілкуються не тільки з обслуговуючим персоналом, лечащими докторами, а й один з одним. Дозвілля пансіонату різноманітний і включає в себе тихі неспішні прогулянки, захоплюючі настільні ігри, читання, малювання, перегляд телепрограм і багато іншого.
  У літньому віці в людей часто з’являється цілий букет захворювань. Спостерігати їх і надавати належний догляд під силу хіба що цілу групу людей. Дуже важливо своєчасно стежити за прийняттям призначених препаратів, їх дозуванням або ставити уколи. Будинки, перебуваючи в повній самоті протягом дня, літня людина може забути прийняти ліки або просто переплутати дозування, та й поставити укол – досить проблематичне справа для домочадців. У пансіонаті ж медсестрам не важко своєчасно простежити за прийняттям всіх призначених медикаментів, а також їх дозуванням. Лікарі оглядають постояльців регулярно і в разі потреби.
  У літньому віці необхідно дотримуватися раціон, який відповідає всім особливостям цього періоду. Стіл для літніх людей є специфічним. Як правило, він дієтичний і відрізняється від загальноприйнятого в сім’ях. Відповідно, страви для літньої людини вимагають додаткового часу на приготування. Меню їдальні нашого закладу відповідає всім віковим особливостям і вимогам постояльців.
  Найбільшим напругою в життя сімей, що мають хворих старих родичів, є постійний страх за близьку людину. Чим зайнятий він у відсутність близьких, перебуваючи один в квартирі, чи все з ним в порядку в даний момент, чи не сталося чого страшного, і чи буде він в змозі викликати допомогу в разі нападу? Навіть якщо є найнята доглядальниця, то тривожні думки все одно не припиняються. А чи добре звертається доглядальниця з літньою людиною, приділяє вона йому достатньо уваги? Визначивши старого члена сім’ї в пансіонат “Пансіон”, його родичі будуть впевнені в якісному своєчасному догляді, тим більше що пансіонат має договір про співпрацю з приватною бригадою швидкої допомоги, готової прибути на першу вимогу.
  1. Наявність свіжого талончика про пройдену флюорографії, а також аналіз крові, який підтверджує відсутність туберкульозу.
  2. Обов’язкова наявність амбулаторної картки та стаціонарної виписки.
  3. Паспортна ксерокопія з відображенням першої сторінки та місця прописки.
  4. Необхідна ксерокопія паспорта сторони, яка укладає з пансіонатом договір (опікуна, довіреної особи або родича).
  5. Наявність копії поліса медичного страхованія.Читайте так само: Документація, необхідна для оформлення родича в будинок престарілих?

  На вартість поселення літньої людини впливає:

  • — перебування в стінах пансіонату;
  • — харчування за рахунок установи;
  • — спостереження лікарями;
  • — звернення до психіатра в разі потреби;
  • — цілодобовий догляд медичних сестер;
  • — спостереження і контроль над своєчасним прийняттям лікарських засобів, проведення призначених процедур;
  • — профілактика, обробка та усунення пролежнів;
  • — надання психологічної допомоги;
  • — проведення гімнастичних занять;
  • — сестринський патронаж;
  • — заміна памперсів (за потребою);
  • — необхідні гігієнічні процедури;
  • — надання допомоги під час прийому їжі;
  • — супровід на прогулянках;
  • — прання.
  • Подолання почуття провини

   Найчастіше у членів сімей, що відправили своїх престарілих родичів в пансіонат, виникає непереборне відчуття провини. Родичі переживають вже не за своєчасний догляд за своїм родичем, а за його моральний стан. Чи правильно старий чоловік відреагує на ситуацію, що склалася, буде звинувачувати своїх дітей за те, що позбавили його звичної обстановки, чи буде страждати далеко від дому, в якому провів багато років. Але найнеприємнішим психологічним фактором є думка оточуючих. Що подумають вони? Чи будуть засуджувати, показувати пальцем або кидати косі погляди? Іноді доводиться звинувачувати себе за брак часу і неможливість самому доглядати за родичем.

   Через що з’являється почуття провини?

   У цивілізованому світі переїжджати в похилому віці у пансіонати – давно загальноприйнята практика. Та й пенсійний вік при більшій, ніж в Україні, тривалості життя настає трохи пізніше. Так, наприклад, в Сполучених Штатах пенсіонерами вважаються особи, які досягли 70 років. Люди похилого віку за кордоном із задоволенням переїжджають в пансіонат для того, щоб отримати належний догляд, зайнятися реабілітаційними програмами, знайти друзів за інтересами, тобто жити повноцінним життям. Взагалі, за кордоном прийнято жити нарізно як в молодому, так і в літньому віці, відчувати свою власну свободу і нікого не завантажувати. Тому жити окремо від старіючих батьків там – загальноприйнята норма.

   А в нашому менталітеті ще з радянських часів склався розхожий стереотип, що діти, котрі відправляють своїх батьків до будинку престарілих, прирікають їх на самотність або просто позбавляються. Сталося це через те, що заклади за доглядом за людьми похилого віку в минулі роки не отримували необхідної підтримки від держави, що не розвивалися і не фінансувалися, отже, не забезпечували постояльців комфортним проживанням. У такі заклади і самі громадяни похилого віку відправлялися з небажанням. Непоказні умови та непривітний медперсонал не додавав позитивних емоцій.

   З переходом нашої країни на новий етап свого економічного розвитку початку докорінно змінюватися ситуація і з різного роду громадськими закладами. Почали відкривати нові пансіонати, які переймали кращі іноземні моделі в якості зразка. Сучасні українські пансіонати, що перейняли досвід зарубіжних установ, здатні помітно поліпшити якість життя літньої людини.

   Тепер в цих закладах створені найкращі умови для проживання, а в штаті є тільки кваліфіковані та доброзичливі співробітники. Тому немає необхідності переживати за майбутнє свого престарілого родича. Навпаки, відправляючи його в пансіонат, ви виходите, перш за все, з його власних інтересів, а ваші дії продиктовані виключно благими намірами. Ось кілька рекомендацій, що дозволяють адаптуватися до ситуації, що склалася.

   Необхідно бути завжди на зв’язку

   Регулярно цікавтеся справами вашого родича, телефонуйте йому – це допоможе зберегти незримий зв’язок. Повірте, йому дуже важливо знати, що ви думаєте про нього.

   Відвідуйте родича

   Візьміть за правило хоча б раз на тиждень або у два відвідувати вашого родича. Наш заклад розташовується в центрі міста, і дістатися до нього дуже зручно. Цікавтеся у персоналу справами, показуйте своїй близькій людині, що вам не байдуже його стан. Якщо ви впевнені в надійності пансіонату, то не будете так болісно переживати розлуку з близькою людиною.

   Знайдіть людей, які потрапили в подібну ситуацію

   Спілкуючись з іншими людьми, що віддали своїх родичів у пансіонат для людей похилого віку, вам спільно легше буде впоратися з ситуацією, що склалася і знайти один в одному психологічну підтримку.

   Думайте про правильність свого рішення

   Ніколи не докоряйте себе в тому, що ви зробили такий крок. Перш за все, думайте про безпеку близької людини, про його комфорт і належному догляді, що продовжує йому життя. І не потрібно звинувачувати себе в тому, що ви самі не в змозі створити родичу необхідні умови. Ви аж ніяк не професіонал, а значить, вам варто довіритися професіоналам.

  • Як підготувати близьку людину до переїзду?

   Етап 1. Вибір пансіонату

   Насамперед виберіть пансіонат. Вивчіть повний перелік подібних закладів, цікавлячись, наскільки вони добре облаштовані і комфортні, обов’язково дізнайтеся думки про пансіонаті інших постояльців і їх родичів. Потім потрібно буде ненав’язливо і делікатно обговорити це питання зі своїми родичами.

   Ймовірно, ви зіткнетеся з різними, часто навіть самими протилежними їх думками на цей рахунок. Тут слід обговорити всі “за” і “проти”. Якщо після цього ви не прийдете до єдиного рішення, зверніться за порадою до лікаря або іншого фахівця, що спостерігає вашого старого родича. Ймовірно, його знання і поради допоможуть у вирішенні проблеми.

   Етап 2. Обговорення з близькою людиною

   Далі слід поговорити і з самим старим людиною. Може скластися так, що він сам хотів переїзду в пансіонат, але соромився сказати або не знав, як ви на це відреагуєте. Якщо ж він з недовірою і побоюванням зустріне вашу пропозицію, то почніть з розповіді про те, які в пансіонаті хороші умови для проживання, грамотний догляд, який ви не в змозі забезпечити. Розкажіть йому, що завжди залишитеся на зв’язку і будете відвідувати його. Також розкажіть про цікаві заняття і дозвілля, якого він позбавлений, перебуваючи на самоті у себе в квартирі. Якщо знадобиться, проведіть кілька бесід, показувати фотографії пансіонату і більше розповідайте про зручності проживання там. Коли родич висловить свою зацікавленість, можна буде відправитися в пансіонат разом і подивитися на власні очі на місце майбутнього проживання. Найчастіше огляд пансіонату є вирішальним фактором у виборі самого літньої людини. Швидше за все, він в змозі буде відразу знайти собі друзів.

   Етап 3. Переїзд

   Перший час будьте поруч якомога частіше. Дайте людині усвідомити, що він аж ніяк не кинутий. Зверніть увагу на те, що часті необґрунтовані скарги з його боку – це всього лише адаптація до нових умов. Домовляйтеся про зустрічі, гуляйте разом з території пансіонату, зацікавлено розпитуйте про новини, діліться своїми. Дайте зрозуміти, що він небайдужий вам і всім членам сім’ї, і він швидко та безболісно перенесе адаптаційний період.

  • Транспортування у пансіонат

   Якщо у вас немає можливості самостійно привезти старого в пансіонат, або він знаходиться в такому стані, коли потрібна спеціальна транспортування на обладнаному автомобілі, то ми допоможемо вам його перевезти.

   Наш заклад має у своєму розпорядженні спеціалізованим автотранспортом для швидкої і безпечного транспортування людей, які не можуть пересуватися без сторонньої допомоги і вимагають пильної уваги і обережності при пересуваннях.

   Що потрібно зробити, щоб транспортувати старого в пансіонат?

   1. Зателефонувати нам і домовитися про оформлення старого в заклад.
   2. Призначити відповідну дату переїзду.
   3. Узгодити час і місце (адреса) для забору.
   4. Морально підготувати родича до поїздки і майбутніх змін.
   5. Бажано перебувати поруч під час переїзду.

   Також, якщо з’явиться необхідність звозити старого додому на вихідні або сімейне свято, можна звернутися до нас за допомогою. Головне, заздалегідь узгодити дату, час і місце, куди везти і коли забирати.

   Ви можете бути впевненими, що ми докладемо максимум зусиль і своїх можливостей, щоб вашому пристарілого родичу було з нами комфортно, безпечно і спокійно. Телефонуйте, ми обов’язково допоможемо.

  Найчастіші запитання
  • 📃 Які документи потрібно для заселення у пансіонат?

    

   1. Ваша копія паспорта.
   2. Копія паспорта вашого літнього родича.
   3. Аналізи можна здати при заселенні в пансіонат.

  • 🚐 Чи можна замовити перевезення літнього родича в пансіонат і як це зробити?

    

   Так, можна. У нас є партнери, які здійснюють перевезення лежачих людей. Їхніми послугами регулярно користуються.

  • 💻 Чи можу я привезти свої меблі в пансіонат?

    

   Так, звичайно. Ви можете привезти предмети інтер’єру при необхідності.

  • ⌛ Який мінімальний термін проживання в пансіонаті?

    

   Мінімальний термін – 3 дні.

  НАШ РОЗКЛАД ДНЯ

  07.00 — 08.00
   
  Усі лежачі та нетранспортабельні постояльці здійснюють ранковий туалет. Працівники пансіонату допомагають зробити все гігієнічні процедури.
   
  08.00 — 09.00
   
  Сонечко прокинулося, а разом з ним прокидаються й всі інші постояльці. Доброго всім ранку!
   
  09.00 — 10.00
   
  Кожен куточок пансіонату наповнюється смачним запахом свіжеприготованої каші та випічки, а це означає, що настав час сніданку. Постояльці запрошуються до їдальні, а тим, хто за станом здоров’я не може покинути свою кімнату, працівники закладу приносять сніданок прямо в ліжко. Смачного!
   
  10.00 — 11.30
   
  Час оздоровчих процедур. Після сніданку необхідно прийняти ліки і виконати всі вказівки лікарів.
   
  11.30 — 13.00
   
  Настав час відпочинку. Всі постояльці можуть спокійно займатися улюбленою справою. Хтось бере в руки пензля і фарби й починає малювати картини, хтось читає книги або просто відпочиває за переглядом улюбленого фільму або насолоджується природою в парку біля пансіонату.
   
  13.00 — 14.00
   
  Зголодніли? Напевно, так, а це значить, що необхідно підкріпитися. Настав час обіду.
   
  14.00 — 15.00
   
  У літньому віці дуже важливо розумно поєднувати активну діяльність і відпочинок. Саме тому необхідно дозволити своєму організму розслабитися і постаратися поспати. Настав час післяобіднього відпочинку, або, як називають його в дитячих садах, тихої години.
   
  15.00 — 18.00
   
  Вільний час. Кожен має право займатися тим, чим вважає за потрібне. Хтось спокійно прогулюється по саду, дихає свіжим повітрям. Інші ж можуть продовжити малювання, вишивку або читання книг. Можливо, когось відвідають близькі або ж друзі.
   
  16.30
   
  Всі бажаючі можуть відправитися в їдальню, де для них приготований полуденок. Якщо ви зголодніли, але за станом здоров’я не можете залишити свою кімнату, то співробітники пансіонату самі принесуть вам полуденок.
   
  18.00 — 19.00
   
  Час вечеряти. Легкий і смачну вечерю допоможе вам відновити витрачені за день сили.
   
  19.00 — 20.30
   
  Після вечері необхідно прийняти лікарські препарати і виконати всі рекомендації лікарів по відвідуванню спеціальних процедур.
   
  20.30 — 21.00
   
  Гаряче молоко з крапелькою меду і смачне домашнє печиво допоможуть відновити сили і сприяють міцному здоровому сну.
   
  21.00 — 22.00
   
  Час вечірнього туалету. Нетранспортабельним пацієнтам приходять на допомогу працівники пансіонату.
   
  22.00 — 07.00
   
  Усім на добраніч і приємних сновидінь! Саме час лягати спати і набиратися нових сил. Завтра настане новий день, наповнений тільки приємними емоціями.

  ДОЗВІЛЛЯ ЛІТНІХ ЛЮДЕЙ В ПАНСІОНАТІ

  Спілкування

  Особлива роль в пансіонаті приділяється спілкуванню. При роботі з людьми похилого віку не варто виділяти тільки здоров’я. Це зовсім не означає, що воно не має значення. Ні, зовсім не так! Просто людям похилого віку хочеться відчувати свою потрібність, стабільність, надію. Необхідно зробити все можливе, щоб у них завжди зберігалося тільки прекрасний настрій. Саме оптимістичний настрій є запорукою успішного лікування. Для цього необхідно грамотно організувати їх дозвілля, створити цікаві спеціальні заходи.
  Спілкування у пансіонаті

  Традиційні свята

  Напевно, кожен з нас любить і з нетерпінням чекає наближення будь-якого свята. Вони не просто піднімають настрій, але також і привносять в наше життя щось нове, надають зайвий привід поспілкуватися. У ці дні ми намагаємося завжди побути зі своїми близькими, друзями, сидячи за великим святковим столом.
  Традиційні свята

  Прогулянки на свіжому повітрі

  Немає нічого кращого, ніж довгі прогулянки в хвойному парку. Не варто забувати про те, що повітря в такому місці сприятливо впливає на здоров’я. Працівники пансіонату завжди супроводжують постояльців під час кожної прогулянки. У парку є велика кількість крамничок, де можна просто посидіти і відпочити під час тривалих прогулянок. Також там є невеликі альтанки, в яких влітку відвідувачі дуже люблять влаштовувати чаювання або просто відпочивати за читанням книг.
  Прогулянки на свіжому повітрі

  Перегляд телевізора

  У будь-якому віці необхідно завжди бути в курсі останніх подій, знати, що діється в країні і світі. До того ж, це зайвий привід поспілкуватися. І важливо відзначити, що в пансіонаті є великі збори кінострічок, де кожна людина знайде фільм до душі і зможе його подивитися.
  Дозвілля у пансіонаті

  Домашні клопоти

  Виконувати домашні справи в пансіонаті зовсім не обов’язково. Однак, при бажанні, будь-який постоялець може взяти на себе деякі клопоти. Такими можуть бути: сортування овочів і фруктів, прибирання в кімнаті, полив кімнатних квітів, складання білизни і все те, що може принести задоволення літній людині.
  Домашні клопоти

  Творчі заняття

  Хтось скаже, що вчитися чогось в літньому віці марно, все одно з цього не вийде нічого путнього. Це зовсім не так. У світовій практиці відомі випадки, коли люди в похилому віці вчилися малювати, грати на музичних інструментах і навіть займалися танцями, при цьому домагаючись великих успіхів. Вік – зовсім не перешкода, якщо у людини є бажання і прагнення навчитися чомусь новому. Крім того, деякі заняття, наприклад малювання, є засобом вираження різних емоцій людини.
  Творчі заняття постояльців

  Розваги

  Карти, доміно та різні ребуси – все це є в пансіонаті.
  Розваги постояльців пансіонату

  ДЕКІЛЬКА СЛІВ ПРО НАС

  Турбота про ваших близьких, рідних людей і допомогу – це головні завдання, які стоять перед нашим пансіонатом. Ми дуже хочемо, щоб кожна літня людина відчувала себе потрібною. Ми раді всім. Кожному з радістю надамо затишний куточок. У нашому пансіонаті існують два заклади:

  1. Будинок для літніх людей.

  Він завжди готовий прийняти нових постояльців, забезпечивши їм потрібних догляд.

  2. Сестринський будинок по догляду за людьми похилого віку.

  Саме тут проводиться весь комплекс необхідних лікувальних процедур. Співробітники даного закладу – кваліфіковані медичні працівники, які готові завжди прийти на допомогу навіть в екстрених ситуаціях. Крім того, тут працюють професійні психологи. Вони допоможуть у вирішенні складних життєвих ситуацій, вислухають, дадуть пораду. Часом саме це так необхідно людям похилого віку.

  Ми докладаємо всіх зусиль, щоб наші постояльці ні в чому не мали потреби. Умови проживання наближені до домашніх.

  ВІДГУКИ

  Ольга

  Для мене найголовніше – спокій моєї мами. Тут їй дуже подобається перебувати. Тут працюють досвідчені лікарі, які завжди доглядають за своїми постояльцями, в той час як вдома часом немає можливості завжди наглядати за нею. Моя мама знаходиться в руках професіоналів. Я за неї спокійна.

  Світлана

  Для мене це місце стало просто рідною домівкою. Персонал дуже чуйний, уважний, турботливий. Часом мені здавалося, що в закладі працюють феї. З якою легкістю вони справлялися з будь-якими, навіть самими складними завданнями і проханнями. Обстановка дуже затишна, нагадує домашню. Є досить милий дворик, в якому можна прогулятися. Хочеться висловити величезну подяку персоналу цього пансіонату за таке чудове обслуговування.

  Михайло

  Ви – наші рятівники.

  Марія

  9 років не було особистого життя ……. Правда, дорого! Але допомоги чекати не було звідки. Я вдячна!!!

  Андрій

  Порятунок !!! Затишно, тепло, смачно як удома!

  Ганна

  Вирівнює моє життя! Чи не даєте загинути всій моїй родині!
  Всi вiдгуки

  ФОТОГРАФІЇ пансіону

  НАШІ ЦІНИ

  Варто відзначити, що вартість перебування в нашому пансіонаті залежить від таких факторів, як стан здоров’я постояльця і обрана кімната. Пакет необхідних послуг включає в себе: п’ятиразове харчування, необхідний медичний догляд, гігієнічний догляд і проживання. Ніякі лікарські препарати не входять до вартості перебування в пансіонаті.

  Ціна (грн / міс) проживання харчування догляд Медичне обслуговування
  6 500 4 людини в кімнаті стандартне харчування догляд за вимогою
  8 500 4 людини в кімнаті покращене харчування уважний догляд
  12 000 2 людини в кімнаті покращене харчування уважний догляд, прикріплена медсестра сучасне обладнання, приміщення, медикаменти (гострі стани), базові лікувальні процедури
  15 000 1-2 людини в кімнаті VIP живлення прикріплена медсестра 24/7 сучасне обладнання, приміщення, медикаменти (гострі стани, підтримуючу терапію при хронічних процесах), базові лікувальні процедури, пакет “санаторій”
   

  * Ціни загальні, можливі знижки для всіх до 30%, обговорюється індивідуально.
  ** доступні більш дешеві варіанти будинку для людей похилого віку, телефонуйте.

  ФОРМА ЗАЯВКИ

   Заполните форму ниже, и наш менеджер свяжется с Вами для уточнения деталей.
   Мы уверены, Вам и Вашим близким у нас понравится!   Контактна інформація

   164 Садова вулиця (Нижнi сади), Київ, ‎03138

   +38 (067) 645-73-11