Переваги пансіонату
-
Хороша атмосфераЗатишна атмосфера, що нагадує будинок, і миле, невимушене спілкування. Постояльці пансіонату можуть вибрати для себе коло за інтересами. За приємними бесідами проходить почуття самотності.
-
Цікаве проведення часуМи пропонуємо своїм постояльцям різноманітні тематичні заняття.
-
Правильне харчуванняНаші працівники намагаються зробити меню для престарілих людей одночасно легким, корисним і смачним.
-
Належний доглядДоглядом за постояльцями займаються тільки професіонали, яким вдалося домогтися у стінах закладу потрібної атмосфери.
-
Медичні послугиМедпрацівниками здійснюється своєчасне грамотне спостереження за постояльцями, ведеться контроль прийнятих літніми людьми ліків, проводяться необхідні медичні процедури.
-
Місце для прогулянокЛітнім людям потрібне свіже повітря. Для прогулянок в нашому пансіонаті призначений великий затишний двір з лавочками для відпочинку і доріжками.
-
Зручне розташування (до центру Києва всього 15 хвилин)Якщо це необхідно, постояльці мають можливість виїхати в місто для спілкування з близькими – всього 15 хв від центру.
-
Співпраця з приватною клінікоюУ непередбачених, складних і екстрених випадках ми співпрацюємо з бригадою швидкої допомоги.

ЩО ПРЕДСТАВЛЯЄ СОБОЮ ПАНСІОНАТ
У наш час, коли швидкі життєві ритми диктують свої умови, коли людина змушена розриватися на частини в пошуках додаткового заробітку, залишається занадто мало часу на турботу про своїх старих родичів. Люди похилого віку потребують особливої уваги і підходу. Щоб знати про всі їхні потреби та потреби, необхідно проводити з ними якомога більше часу, але це не завжди виходить. Інший раз від усвідомлення власної безпорадності опускаються руки. Будинок престарілих Київ бере на себе повне забезпечення потреб людей похилого віку, оточує їх своєю увагою, проявом турботи.
Чого так бояться люди похилого віку? Вони бояться бути самотніми. Самотність пригнічує людей похилого віку. Їм не цікаво спілкуватися виключно з їхніми лікарями та рідко з рідними. Найкращий варіант у цій ситуації – зібрати людей похилого віку разом в одній установі, зацікавити їх в якісному спілкуванні, створити коло по інтересам, піклуватися про те, щоб не виникало ніяких конфліктних ситуацій, щоб літні люди відчували задоволення і радість від спілкування один з одним і життя. Варто поглянути на великий досвід, успішність і популярність закордонних установ подібного плану – і все стає зрозуміло.
Пансіонат “Пансіон” зробить життя вашого родича сонячним, позитивним та яскравим. Усі страхи, тривоги і переживання залишаться позаду.
Перелік послуг, які ми надаємо:
- — Ви можете зупинитися у нас на тривалий проміжок часу та отримувати турботу і догляд.
- — Також можливе перебування у пансіонаті на нетривалий час. Наприклад, на той період, коли ваші близькі знаходяться у від’їзді.
- — Ми запрошуємо постояльців на реабілітацію і лікування після інсульту.
- — У нашому закладі також можна пройти реабілітацію після отриманих тяжких травм або переломів.
- — Ми беремося доглядати за людьми похилого віку, що страждають на слабоумство.
- — У нашій компетенції доглядати за людьми, що страждають серцево-судинними захворюваннями. Лікарі роблять контроль за станом їх здоров’я.
- — Ви можете прийти до нас для виконання курсу лікування, встановленого лікарем.
Місця для проживання можуть бути як двомісними, так і багатомісними. Якщо існують певні проблеми з пересуванням постояльців, у наявності є номери зі спеціально обладнаними ліжками.
СКЛАДНІ ПИТАННЯ
2. Обов’язкова наявність амбулаторної картки та стаціонарної виписки.
3. Паспортна ксерокопія з відображенням першої сторінки та місця прописки.
4. Необхідна ксерокопія паспорта сторони, яка укладає з пансіонатом договір (опікуна, довіреної особи або родича).
5. Наявність копії поліса медичного страхованія.Читайте так само: Документація, необхідна для оформлення родича в будинок престарілих?
На вартість поселення літньої людини впливає:
- — перебування в стінах пансіонату;
- — харчування за рахунок установи;
- — спостереження лікарями;
- — звернення до психіатра в разі потреби;
- — цілодобовий догляд медичних сестер;
- — спостереження і контроль над своєчасним прийняттям лікарських засобів, проведення призначених процедур;
- — профілактика, обробка та усунення пролежнів;
- — надання психологічної допомоги;
- — проведення гімнастичних занять;
- — сестринський патронаж;
- — заміна памперсів (за потребою);
- — необхідні гігієнічні процедури;
- — надання допомоги під час прийому їжі;
- — супровід на прогулянках;
- — прання.
Читайте також:

-
Подолання почуття провини
Найчастіше у членів сімей, що відправили своїх престарілих родичів в пансіонат, виникає непереборне відчуття провини. Родичі переживають вже не за своєчасний догляд за своїм родичем, а за його моральний стан. Чи правильно старий чоловік відреагує на ситуацію, що склалася, буде звинувачувати своїх дітей за те, що позбавили його звичної обстановки, чи буде страждати далеко від дому, в якому провів багато років. Але найнеприємнішим психологічним фактором є думка оточуючих. Що подумають вони? Чи будуть засуджувати, показувати пальцем або кидати косі погляди? Іноді доводиться звинувачувати себе за брак часу і неможливість самому доглядати за родичем.
Через що з’являється почуття провини?
У цивілізованому світі переїжджати в похилому віці у пансіонати – давно загальноприйнята практика. Та й пенсійний вік при більшій, ніж в Україні, тривалості життя настає трохи пізніше. Так, наприклад, в Сполучених Штатах пенсіонерами вважаються особи, які досягли 70 років. Люди похилого віку за кордоном із задоволенням переїжджають в пансіонат для того, щоб отримати належний догляд, зайнятися реабілітаційними програмами, знайти друзів за інтересами, тобто жити повноцінним життям. Взагалі, за кордоном прийнято жити нарізно як в молодому, так і в літньому віці, відчувати свою власну свободу і нікого не завантажувати. Тому жити окремо від старіючих батьків там – загальноприйнята норма.
А в нашому менталітеті ще з радянських часів склався розхожий стереотип, що діти, котрі відправляють своїх батьків до будинку престарілих, прирікають їх на самотність або просто позбавляються. Сталося це через те, що заклади за доглядом за людьми похилого віку в минулі роки не отримували необхідної підтримки від держави, що не розвивалися і не фінансувалися, отже, не забезпечували постояльців комфортним проживанням. У такі заклади і самі громадяни похилого віку відправлялися з небажанням. Непоказні умови та непривітний медперсонал не додавав позитивних емоцій.
З переходом нашої країни на новий етап свого економічного розвитку початку докорінно змінюватися ситуація і з різного роду громадськими закладами. Почали відкривати нові пансіонати, які переймали кращі іноземні моделі в якості зразка. Сучасні українські пансіонати, що перейняли досвід зарубіжних установ, здатні помітно поліпшити якість життя літньої людини.
Тепер в цих закладах створені найкращі умови для проживання, а в штаті є тільки кваліфіковані та доброзичливі співробітники. Тому немає необхідності переживати за майбутнє свого престарілого родича. Навпаки, відправляючи його в пансіонат, ви виходите, перш за все, з його власних інтересів, а ваші дії продиктовані виключно благими намірами. Ось кілька рекомендацій, що дозволяють адаптуватися до ситуації, що склалася.
Необхідно бути завжди на зв’язку
Регулярно цікавтеся справами вашого родича, телефонуйте йому – це допоможе зберегти незримий зв’язок. Повірте, йому дуже важливо знати, що ви думаєте про нього.
Відвідуйте родича
Візьміть за правило хоча б раз на тиждень або у два відвідувати вашого родича. Наш заклад розташовується в центрі міста, і дістатися до нього дуже зручно. Цікавтеся у персоналу справами, показуйте своїй близькій людині, що вам не байдуже його стан. Якщо ви впевнені в надійності пансіонату, то не будете так болісно переживати розлуку з близькою людиною.
Знайдіть людей, які потрапили в подібну ситуацію
Спілкуючись з іншими людьми, що віддали своїх родичів у пансіонат для людей похилого віку, вам спільно легше буде впоратися з ситуацією, що склалася і знайти один в одному психологічну підтримку.
Думайте про правильність свого рішення
Ніколи не докоряйте себе в тому, що ви зробили такий крок. Перш за все, думайте про безпеку близької людини, про його комфорт і належному догляді, що продовжує йому життя. І не потрібно звинувачувати себе в тому, що ви самі не в змозі створити родичу необхідні умови. Ви аж ніяк не професіонал, а значить, вам варто довіритися професіоналам.
-
Як підготувати близьку людину до переїзду?
Етап 1. Вибір пансіонату
Насамперед виберіть пансіонат. Вивчіть повний перелік подібних закладів, цікавлячись, наскільки вони добре облаштовані і комфортні, обов’язково дізнайтеся думки про пансіонаті інших постояльців і їх родичів. Потім потрібно буде ненав’язливо і делікатно обговорити це питання зі своїми родичами.
Ймовірно, ви зіткнетеся з різними, часто навіть самими протилежними їх думками на цей рахунок. Тут слід обговорити всі “за” і “проти”. Якщо після цього ви не прийдете до єдиного рішення, зверніться за порадою до лікаря або іншого фахівця, що спостерігає вашого старого родича. Ймовірно, його знання і поради допоможуть у вирішенні проблеми.
Етап 2. Обговорення з близькою людиною
Далі слід поговорити і з самим старим людиною. Може скластися так, що він сам хотів переїзду в пансіонат, але соромився сказати або не знав, як ви на це відреагуєте. Якщо ж він з недовірою і побоюванням зустріне вашу пропозицію, то почніть з розповіді про те, які в пансіонаті хороші умови для проживання, грамотний догляд, який ви не в змозі забезпечити. Розкажіть йому, що завжди залишитеся на зв’язку і будете відвідувати його. Також розкажіть про цікаві заняття і дозвілля, якого він позбавлений, перебуваючи на самоті у себе в квартирі. Якщо знадобиться, проведіть кілька бесід, показувати фотографії пансіонату і більше розповідайте про зручності проживання там. Коли родич висловить свою зацікавленість, можна буде відправитися в пансіонат разом і подивитися на власні очі на місце майбутнього проживання. Найчастіше огляд пансіонату є вирішальним фактором у виборі самого літньої людини. Швидше за все, він в змозі буде відразу знайти собі друзів.
Етап 3. Переїзд
Перший час будьте поруч якомога частіше. Дайте людині усвідомити, що він аж ніяк не кинутий. Зверніть увагу на те, що часті необґрунтовані скарги з його боку – це всього лише адаптація до нових умов. Домовляйтеся про зустрічі, гуляйте разом з території пансіонату, зацікавлено розпитуйте про новини, діліться своїми. Дайте зрозуміти, що він небайдужий вам і всім членам сім’ї, і він швидко та безболісно перенесе адаптаційний період.
-
Транспортування у пансіонат
Якщо у вас немає можливості самостійно привезти старого в пансіонат, або він знаходиться в такому стані, коли потрібна спеціальна транспортування на обладнаному автомобілі, то ми допоможемо вам його перевезти.
Наш заклад має у своєму розпорядженні спеціалізованим автотранспортом для швидкої і безпечного транспортування людей, які не можуть пересуватися без сторонньої допомоги і вимагають пильної уваги і обережності при пересуваннях.
Що потрібно зробити, щоб транспортувати старого в пансіонат?
- Зателефонувати нам і домовитися про оформлення старого в заклад.
- Призначити відповідну дату переїзду.
- Узгодити час і місце (адреса) для забору.
- Морально підготувати родича до поїздки і майбутніх змін.
- Бажано перебувати поруч під час переїзду.
Також, якщо з’явиться необхідність звозити старого додому на вихідні або сімейне свято, можна звернутися до нас за допомогою. Головне, заздалегідь узгодити дату, час і місце, куди везти і коли забирати.
Ви можете бути впевненими, що ми докладемо максимум зусиль і своїх можливостей, щоб вашому пристарілого родичу було з нами комфортно, безпечно і спокійно. Телефонуйте, ми обов’язково допоможемо.
-
📃 Які документи потрібно для заселення у пансіонат?
1. Ваша копія паспорта.
2. Копія паспорта вашого літнього родича.
3. Аналізи можна здати при заселенні в пансіонат. -
🚐 Чи можна замовити перевезення літнього родича в пансіонат і як це зробити?
Так, можна. У нас є партнери, які здійснюють перевезення лежачих людей. Їхніми послугами регулярно користуються.
-
💻 Чи можу я привезти свої меблі в пансіонат?
Так, звичайно. Ви можете привезти предмети інтер’єру при необхідності.
-
⌛ Який мінімальний термін проживання в пансіонаті?
Мінімальний термін – 3 дні.
НАШ РОЗКЛАД ДНЯ
ДОЗВІЛЛЯ ЛІТНІХ ЛЮДЕЙ В ПАНСІОНАТІ
Спілкування

Традиційні свята

Прогулянки на свіжому повітрі

Перегляд телевізора

Домашні клопоти

Творчі заняття

Розваги

ДЕКІЛЬКА СЛІВ ПРО НАС
Турбота про ваших близьких, рідних людей і допомогу – це головні завдання, які стоять перед нашим пансіонатом. Ми дуже хочемо, щоб кожна літня людина відчувала себе потрібною. Ми раді всім. Кожному з радістю надамо затишний куточок. У нашому пансіонаті існують два заклади:
1. Будинок для літніх людей.
Він завжди готовий прийняти нових постояльців, забезпечивши їм потрібних догляд.
2. Сестринський будинок по догляду за людьми похилого віку.
Саме тут проводиться весь комплекс необхідних лікувальних процедур. Співробітники даного закладу – кваліфіковані медичні працівники, які готові завжди прийти на допомогу навіть в екстрених ситуаціях. Крім того, тут працюють професійні психологи. Вони допоможуть у вирішенні складних життєвих ситуацій, вислухають, дадуть пораду. Часом саме це так необхідно людям похилого віку.
Ми докладаємо всіх зусиль, щоб наші постояльці ні в чому не мали потреби. Умови проживання наближені до домашніх.
ВІДГУКИ
Ольга

Світлана

Михайло

Марія

Андрій

Ганна

НАШІ ЦІНИ
Варто відзначити, що вартість перебування в нашому пансіонаті залежить від таких факторів, як стан здоров’я постояльця і обрана кімната. Пакет необхідних послуг включає в себе: п’ятиразове харчування, необхідний медичний догляд, гігієнічний догляд і проживання. Ніякі лікарські препарати не входять до вартості перебування в пансіонаті.
Ціна (грн / міс) | проживання | харчування | догляд | Медичне обслуговування |
---|---|---|---|---|
6 500 | 4 людини в кімнаті | стандартне харчування | догляд за вимогою | — |
8 500 | 4 людини в кімнаті | покращене харчування | уважний догляд | — |
12 000 | 2 людини в кімнаті | покращене харчування | уважний догляд, прикріплена медсестра | сучасне обладнання, приміщення, медикаменти (гострі стани), базові лікувальні процедури |
15 000 | 1-2 людини в кімнаті | VIP живлення | прикріплена медсестра 24/7 | сучасне обладнання, приміщення, медикаменти (гострі стани, підтримуючу терапію при хронічних процесах), базові лікувальні процедури, пакет “санаторій” |
* Ціни загальні, можливі знижки для всіх до 30%, обговорюється індивідуально.
** доступні більш дешеві варіанти будинку для людей похилого віку, телефонуйте.