Відмінності геронтологічного центру і пансіонату для літніх людей | Частный дом престарелых для пожилых людей в Киеве. Пансионат.

Відмінності геронтологічного центру і пансіонату для літніх людей

Геронтологічний центр являє собою медично-соціальну установу, що призначена для перебування (тривалого або короткострокового), обслуговування літніх людей, надання їм необхідної медичної та соціальної допомоги.

Особливості роботи геронтологічних центрів

В геронтологічному центрі працюють професійні медичні фахівці. В даних установах забезпечується якісний догляд і спостереження за пацієнтами. Проводяться терапевтичні та реабілітаційні курси. Згідно лікарським приписами, в компетенцію геронтологічних центрів входить догляд за людьми похилого віку, в тому числі, і позбавленими здатності до самообслуговування.

Однак основний акцент робиться саме на наданні медичної допомоги. Обстановка геронтологічних центрів нагадує лікарню, лікувальний заклад. Для багатьох пенсіонерів, потрапляння до такого центру – сильний стрес і психоемоційне потрясіння.

Чим відрізняються від пансіонатів?

В пансіонаті для літніх людей постояльцям теж надається кваліфікована медична допомога, належний догляд і спостереження фахівців. Однак, основне завдання працівників пансіонату – підвищити якість життя людини похилого віку, дати йому позитивні емоції, забезпечити необхідне, цікаве спілкування, проведення часу.

До кожного постояльця в пансіонаті шукають індивідуальний підхід. Допомагають йому визначити коло по інтересам, максимально адаптуватися в новому середовищі. Спілкування з однолітками, допомога психологів, доброзичлива атмосфера дозволяють людині, що опинилася в пансіонаті, відчути себе впевнено і спокійно, позбутися почуття самотності, тривог і страхів.

Переваги пансіонатів для літніх

Пансіонат для літніх людей в порівнянні з традиційним геронтологічним центром характеризується наявністю наступних, безперечних переваг:

1. затишна, комфортна обстановка, що нагадує будинок, а не лікарню;
  2. організація дозвілля, проведення тематичних заходів, цікавих занять;
  3. якісне спілкування з однолітками, людьми, що мають схожі інтереси;
  4. доброзичлива атмосфера, індивідуальний підхід до кожного постояльця;
  5. можливість проведення терапевтичного курсу і подальшої реабілітації;
  6. зручне місце розташування установи – в самому центрі столиці, можливість постійного спілкування з родичами, регулярного їх відвідування;
  7. правильно збалансований дієтичний стіл, раціон, розроблений з урахуванням потреб організму літньої людини;
  8. наявність місця для прогулянок – затишного маленького парку з лавочками.

Основна перевага пансіонату для літніх людей полягає в доброзичливому, індивідуальному підході до кожного пацієнта. Співробітники центру багато часу приділяють не тільки турботі про насущні потреби і догляду за літньою людиною, а й забезпеченню його вільного часу, реалізації, стабілізації психо-емоціоанального стану.

Тут старі не відчувають себе покинутими і самотніми, адже вони постійно знаходяться в цікавому для себе колі спілкування, підтримують зв’язок з рідними та близькими, а програма дозвілля та режим дня не залишають часу нудьгувати і віддаватися тужливим думкам.

В геронтологічному центрі літня людина може отримати гідний догляд та медичну допомогу. А пансіонат для людей похилого віку http://hospice.com.ua/ робить все можливе, щоб життя постояльців стало яскравим, насиченим, емоційним і максимально комфортним.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Київська область, м Київ
Показати на мапі