Долаємо виникаюче почуття провини, віддаючи своїх престарілих родичів в пансіонат

Наше життя дуже швидкоплинне і непередбачуване. Ніхто не знає, що чекає завтра. Часом ми просто не помічаємо, як старіють наші батьки. З віком будь-яка людина стає, немов маленька дитина, безпорадною. Відразу згадуються слова древніх філософів: «Батьки піклуються про своїх маленьких дітей для того, щоб у старості ті проявляли турботу про них».

Але не кожна людина може залишити свою роботу, щоб весь вільний час витрачати на своїх батьків, які дуже потребують допомоги та підтримки. І що ж робити тим, у кого просто немає часу на літніх батьків? Як позбутися від почуття провини, віддаючи їх в будинок престарілих?

Це досить складний крок для тих, хто любить і шанує своїх батьків. Саме тому сучасні психологи радять підходити до цієї ситуації трохи з іншої точки зору: ви не здаєте стареньких батьків у будинок, а всього лише допомагаєте їм. Ви робите все, щоб вони могли комфортно себе почувати. Віддаючи їх в будинок престарілих, ви проявляєте свою турботу.

Літні батьки будуть під наглядом досвідчених лікарів, а ви в будь-який день зможете їх відвідати і в будь-яку хвилину зателефонувати їм. Запам'ятайте, що тут їм буде набагато краще. Вони перебуватимуть в суспільстві таких же літніх людей. Зможуть спілкуватися і з користю проводити час.


Інші корисні статті на нашому сайті: