Переваги пансіонату

 • Затишна атмосфера
  Затишна атмосфера, що нагадує будинок, і тепле, невимушене спілкування. Постояльці пансіонату можуть вибрати для себе коло за інтересами. За приємними бесідами зникає відчуття самотності.
 • Цікаве проведення часу
  Ми пропонуємо своїм постояльцям різноманітні тематичні заняття.
 • Правильне харчування
  Наші працівники намагаються зробити меню для престарілих людей одночасно легким, корисним і смачним.
 • Належний догляд
  Доглядом за постояльцями займаються тільки професіонали, яким вдалося домогтися в стінах закладу потрібної атмосфери.
 • Медичні послуги
  Медпрацівниками здійснюється своєчасне грамотне спостереження за постояльцями, ведеться контроль прийнятих літніми людьми ліків, проводяться необхідні медичні процедури.
 • Місце для прогулянок
  Літнім людям потрібне свіже повітря. Для прогулянок в нашому пансіонаті призначений великий затишний двір з лавочками для відпочинку і доріжками.
 • Зручне розташування (до центру Києва всього 15 хвилин)
  Якщо це необхідно, постояльці мають можливість виїхати в місто для спілкування з близькими - всього 15 хвилин від центру.
 • Співпраця з приватною клінікою
  У непередбачених, складних і екстрених випадках ми співпрацюємо з бригадою швидкої допомоги.

Заявка на проживання

Заповніть форму нижче, і наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей.

Ми впевнені, Вам і Вашим близьким у нас сподобається!


Телефонуйте до пансіону для літніх людей вже сьогодні.

Що являє собою наш пансіонат

У наш час, коли швидкі життєві ритми диктують свої умови, коли людина змушена розриватися на частини в пошуках додаткового заробітку, залишається занадто мало часу на турботу про своїх престарілих родичів. Літні люди потребують особливої уваги та підходу. Щоб знати про всі їхні потреби, необхідно проводити з ними якомога більше часу, але це не завжди виходить. Інколи від усвідомлення власної безпорадності опускаються руки.

Будинок пристарілих "Пансіон" бере на себе повне забезпечення потреб престарілих людей, оточує їх своєю увагою, проявом турботи.

Чого так бояться старі? Вони бояться бути самотніми. Самотність пригнічує людей похилого віку. Їм не цікаво спілкуватися виключно з їхніми лікарями і зрідка з рідними. Найкращий варіант в даній ситуації - зібрати літніх людей разом в одній установі, зацікавити їх у якісному спілкуванні, створити коло за інтересами, дбати про те, щоб не виникало ніяких конфліктних ситуацій, щоб літні люди відчували задоволення і радість від спілкування один з одним і життям. Варто поглянути на великий досвід, успішність і популярність закордонних установ подібного плану - і все стає зрозуміло.

Пансіонат «Пансіон» зробить життя вашого родича сонячним, позитивним і яскравим. Всі страхи, тривоги і переживання залишаться позаду.

Перелік наших послуг:
 • — Ви можете зупинитися у нас на тривалий час і отримувати турботу і догляд.
 • — Також можливе перебування в пансіонаті на нетривалий час. Наприклад, на той період, коли ваші близькі знаходяться у від'їзді.
 • — Ми запрошуємо постояльців на реабілітацію і лікування після інсульту.
 • — У нашій установі також можна пройти реабілітацію після отриманих важких травм або переломів.
 • — Ми візьмемося за догляд літніх людей, хворих на слабоумство.
 • — У нашій компетенції догляд за людьми, які страждають серцево-судинними захворюваннями. Лікарі будуть слідкувати за станом їх здоров'я.
 • — Ви можете прийти до нас для виконання курсу лікування, встановленого лікарем.

Місця для проживання можуть бути як двомісними, так і багатомісними. Якщо існують певні проблеми з пересуванням постояльців, в наявності є номери зі спеціально обладнаними ліжками.

Складні питання

 • Як правило, всі родичі зайняті власними справами, і навіть професійна доглядальниця не завжди може приділяти достатньо уваги і особистого часу для належного догляду за людиною похилого віку.

  Догляд команди професіоналів

  У людей літнього віку практично завжди є така відмінна риса характеру: шкодують вони своїх дітей і онуків. Не хочуть вони ставати тягарем для своїх близьких, їх гнітить ситуація власної безпорадності. А у випадку, якщо раптово виникає якась проблемна ситуація зі здоров'ям, часто вважають за краще замовчувати про неї. Але такий стан речей шкодить, перш за все, їм самим.

  Якщо взяти як приклад ситуацію із літньою людиною, яка повністю втратила можливість пересуватися, то це і зовсім стресова ситуація для рідних. Тут багатьом фізично не під силу впоратися з хворою, а що вже говорити про моральний бік питання. Звернення за допомогою до професіоналів, практикуючим догляд за такими людьми протягом тривалого часу, - ось вірне і розумне рішення! Наші працівники є професіоналами - вони завжди зможуть надати літній людині допомогу та забезпечити належний догляд.

  Як боротися з пролежнями

  Якщо людина лежить тривалий час в одному і тому ж положенні, то ті ділянки тіла, які безпосередньо стикаються з постіллю, починають поступово мертвіти. Якщо проводити спеціальні своєчасні профілактичні заходи, то можна уникнути такого стану. Для цього необхідно володіти спеціальними навичками і знаннями, яких у членів сім'ї, які здійснюють догляд за інвалідом, просто немає. Все, що необхідно для профілактики та усунення такого неприємного явища, як пролежні, є у наших професійних співробітників.

  Комфорт

  Можна і в домашніх умовах створити комфорт позбавленій певних можливостей людині. Але для цих цілей необхідно буде купувати спеціальне обладнання, яке найчастіше обходиться зовсім недешево. Та й до того ж наші квартири не настільки великі за площею, щоб захаращувати цими пристосуваннями і без того малий простір. Звичайно, набагато простіше пересуватися на сучасному інвалідному кріслі по широких коридорах пансіонату, зустрічаючи при цьому таких же, як ти, людей, не відчуваючи докори сумління перед своїми близькими.

  Активне спілкування

  Щодня перебуваючи в своїй квартирі або будинку, старі люди не мають можливості бути частиною соціального середовища. До того ж, члени їх сім'ї не мають часу для спілкування та необхідної допомоги, а це виливається в депресії, що переслідують престарілих людей, почуття самотності і втрату інтересу до подальшого існування. У пансіонаті «Пансіон» постояльці тісно спілкуються не тільки з обслуговуючим персоналом та лікарями, а й один з одним. Дозвілля пансіонату різноманітне і включає в себе тихі неспішні прогулянки, захоплюючі настільні ігри, читання, малювання, перегляд телепрограм і багато іншого.

  Реабілітаційний період і медична допомога

  У літньому віці у людей найчастіше з'являється цілий букет захворювань. Спостерігати їх і надавати належний догляд під силу хіба що цілій групі людей. Дуже важливо своєчасно стежити за прийняттям призначених препаратів, їх дозуванням або вчасно робити уколи. Вдома, перебуваючи в повній самоті протягом дня, літня людина може забути прийняти ліки або просто переплутати дозування, та й поставити укол - досить проблематична справа для домочадців. У пансіонаті ж медсестри прослідкують за своєчасним прийняттям усіх призначених медикаментів, та їх дозуванням. Лікарі оглядають постояльців регулярно і в разі потреби.

  Хороший рівень харчування

  У літньому віці необхідно дотримуватися раціону, який відповідає всім особливостям цього періоду. Стіл для літніх людей є специфічним. Як правило, він дієтичний і відрізняється від загальноприйнятого в сім'ях. Відповідно, страви для літньої людини вимагають додаткового часу на приготування. Меню їдальні нашої установи відповідає всім віковим особливостям і вимогам постояльців.

  Надання безпеки

  Самим великим напруженням в житті сімей, що мають хворих престарілих родичів, є постійний страх за близьку людину.Чим зайнята вона у відсутність близьких, перебуваючи одна в квартирі, чи все з нею гаразд в даний момент, чи не сталося чого страшного, і чи буде вона в змозі викликати допомогу у разі серцевого нападу? Навіть якщо є найнята доглядальниця, то тривожні думки все одно не зникають. А чи добре обходиться доглядальниця з літньою людиною, чи приділяє вона їй достатньо уваги? Помістивши престарілого члена сім'ї в пансіонат «Пансіон», його родичі будуть упевнені в якісному своєчасному догляді, тим більше що пансіонат має договір про співпрацю з приватною бригадою швидкої допомоги, готової прибути на першу вимогу.

 • 1. Наявність свіжого талончика про пройдену флюорографію, а також аналіз крові, що підтверджує відсутність туберкульозу.
  2. Обов'язкова наявність амбулаторної картки та стаціонарної виписки.
  3. Паспортна ксерокопія з відображенням першої сторінки і місця прописки.
  4. Необхідна ксерокопія паспорта сторони, яка укладає з пансіонатом договір (опікуна, довіреної особи або родича).
  5. Наявність копії поліса медичного страхування.

  Читайте також: Документація, необхідна для оформлення родича в будинок престарілих?

 • На вартість поселення літньої людини впливає:

  • — перебування в стінах пансіонату;
  • — харчування за рахунок установи;
  • — спостереження лікарями;
  • — звернення до психіатра в разі необхідності;
  • — цілодобовий догляд медичних сестер;
  • — спостереження і контроль над своєчасним прийняттям лікарських засобів, проведення призначених процедур;
  • — профілактика, обробка та усунення пролежнів;
  • — надання психологічної допомоги;
  • — проведення гімнастичних занять;
  • — сестринський патронаж;
  • — заміна памперсів (за необхідністю);
  • — необхідні гігієнічні процедури;
  • — надання допомоги під час прийому їжі;
  • — супровід на прогулянках;
  • — прання.

  Читайте також: На що слiд звернути увагу при виборi будинку престарiлих?

 • Найчастіше у членів сімей, що відправили своїх престарілих родичів в пансіонат, виникає непереборне відчуття провини. Родичі переживають вже не за своєчасний догляд за своїм родичем, а за його моральний стан. Чи правильно літня людина відреагує на ситуацію, що склалася, чи буде звинувачувати своїх дітей за те, що позбавили її звичної обстановки, чи буде страждати далеко від дому, в якому провела багато років. Але найнеприємнішим психологічним фактором є думка оточуючих. Що подумають вони? Чи будуть засуджувати, показувати пальцем або кидати косі погляди? Іноді доводиться звинувачувати себе за брак часу і неможливість самому доглядати за родичем.

  Через що з'являється почуття провини?

  У цивілізованому світі переїжджати в похилому віці в пансіонати - давно вже загальноприйнята практика. Та й пенсійний вік при більшій, ніж в Україні, тривалості життя настає трохи пізніше. Так, наприклад, у Сполучених Штатах пенсіонерами вважаються особи, які досягли 70 років. Літні люди за кордоном з задоволенням переїжджають в пансіонат для того, щоб отримати належний догляд, зайнятися реабілітаційними програмами, знайти друзів за інтересами, тобто жити повноцінним життям. Взагалі, за кордоном прийнято жити нарізно як у молодому, так і в літньому віці, відчувати свою власну свободу і нікого не утискати. Тому жити окремо від старіючих батьків там - загальноприйнята норма.

  А в нашому менталітеті ще з радянських часів склався розхожий стереотип, що діти, котрі відправляють своїх батьків до будинку престарілих, прирікають їх на самотність або просто позбуваються. Сталося це через те, що заклади з догляду за старими людьми в минулі роки не отримували необхідної підтримки від держави, що не розвивалися і не фінансувалися, отже, не забезпечували постояльців комфортним проживанням. У такі заклади і самі громадяни похилого віку відправлялися з небажанням. Непоказні умови і непривітний медперсонал не додавав позитивних емоцій.

  З переходом нашої країни на новий етап свого економічного розвитку почалася докорінно змінюватися ситуація і з різного роду громадськими закладами. Стали відкриватися нові пансіонати, які переймали кращі іноземні моделі в якості зразка. Сучасні українські пансіонати, що перейняли досвід зарубіжних установ, здатні помітно поліпшити якість життя літньої людини.
  Тепер у цих закладах створені кращі умови для проживання, а в штаті є тільки кваліфіковані та доброзичливі співробітники. Тому немає необхідності переживати за майбутнє свого старого родича. Навпаки, відправляючи його в пансіонат, ви виходите, насамперед, з його власних інтересів, а ваші дії продиктовані виключно добрими намірами. Ось кілька рекомендацій, що дозволяють адаптуватися до ситуації, що склалася.

  Необхідно бути завжди на зв'язку

  Регулярно цікавтеся справами вашого родича, дзвоніть йому - це допоможе зберегти незримий зв'язок. Повірте, йому дуже важливо знати, що ви думаєте про нього.

  Відвідуйте родича

  Візьміть за правило хоча б раз на тиждень або на два відвідувати вашого родича. Наш заклад розташовується в центрі міста, і дістатися до нього дуже зручно. Цікавтеся у персоналу справами, показуйте своїй близькій людині, що вам небайдужий її стан. Якщо ви впевнені в надійності пансіонату, то не будете так болісно переживати розлуку з близькою людиною.

  Знайдіть людей, що потрапили в схожу ситуацію

  Спілкуючись з іншими людьми, що віддали своїх родичів в пансіонат для престарілих, вам буде легше впоратися з даною ситуацією і знайти один в одному психологічну підтримку.

  Думайте про правильність свого рішення

  Ніколи не докоряйте себе в тому, що ви зробили такий крок. Насамперед, думайте про безпеку близької людини, про її комфорт і належний догляд, що продовжує їй життя. І не потрібно звинувачувати себе в тому, що ви самі не в змозі створити родичу необхідні умови. Ви аж ніяк не професіонал, а значить, вам варто довіритися професіоналам.

  Читайте також: Подолання почуття провини, вiддаючи своjiх престарiлих родичiв в пансiонат

 • Етап 1. Вибір пансіонату

  Насамперед виберіть пансіонат. Вивчіть повний перелік подібних закладів, цікавлячись, наскільки вони добре облаштовані і комфортні, обов'язково дізнайтеся думки про пансіонат інших постояльців і їх родичів. Потім потрібно буде ненав'язливо і делікатно обговорити це питання зі своїми родичами.

  Ймовірно, ви зіткнетеся з різними, часто навіть самими протилежними їх думками на цей рахунок. Тут слід обговорити всі «за» та «проти». Якщо після цього ви не приймете спільне рішення, зверніться за порадою до лікаря або іншого фахівця, який спостерігає вашого родича. Ймовірно, його знання і поради допоможуть у вирішенні проблеми.

  Етап 2. Обговорення з близькою людиною

  Далі слід поговорити і з самою літньою людиною. Може скластися так, що вона сама хотіла переїхати в пансіонат, але соромилася сказати або не знала, як ви на це відреагуєте. Якщо ж вона з недовірою і побоюванням зустріне вашу пропозицію, то почніть з розповіді про те, які в пансіонаті хороші умови для проживання, належний догляд, який ви не в змозі забезпечити. Скажіть їй, що завжди залишитеся на зв'язку і будете відвідувати її.  Також розкажіть про цікаві заняття і дозвілля, яких вона позбавлена, перебуваючи на самоті у себе в квартирі. Якщо знадобиться, проведіть кілька бесід, показуючи фотографії пансіонату та більше розповідайте про зручності проживання там. Коли родич висловить свою зацікавленість, можна буде відправитися в пансіонат разом і подивитися на власні очі на місце майбутнього проживання. Найчастіше огляд пансіонату є вирішальним фактором у виборі самої літньої людини. Швидше за все, вона в змозі буде одразу ж знайти собі друзів.

  Етап 3. Переїзд

  Перший час будьте поруч якомога частіше. Дайте людині усвідомити, що вона аж ніяк не покинута напризволяще. Зверніть увагу на те, що часті безпідставні скарги з її боку - це всього лише адаптація до нових умов. Домовляйтеся про зустрічі, гуляйте разом по території пансіонату, зацікавлено розпитуйте про новини, діліться своїми. Дайте зрозуміти, що вона не байдужа вам і всім членам сім'ї, це допоможе їй швидко і безболісно перенести адаптаційний період.

  Читайте також: Як сказати родичу про необхідність переїхати в будинок престарілих.

 • Якщо у вас немає можливості самостійно привезти старого до пансіонату, або він знаходиться в такому стані, коли потрібне спеціальне транспортування на обладнаному автомобілі, то ми допоможемо вам його перевезти.

  Наш заклад володіє спеціалізованим автотранспортом для швидкого й безпечного транспортування людей, які не можуть пересуватися без сторонньої допомоги та вимагають пильної уваги й обережності при пересуваннях.

  Що потрібно зробити, щоб транспортувати старого до пансіонату?

  1. Зателефонувати нам і домовитися про влаштування старого в заклад.
  2. Призначити відповідну дату переїзду.
  3. Узгодити час і місце (адресу) відправлення.
  4. Морально підготувати родича до поїздки й майбутніх змін.
  5. Бажано перебувати поруч під час переїзду.

  Також, якщо з'явиться необхідність забрати старого додому на вихідні або сімейне свято, можна звернутися до нас за допомогою. Головне, заздалегідь узгодити дату, час і місце, куди везти й коли забирати.

  Ви можете бути впевненими, що ми докладемо максимум зусиль і своїх можливостей, щоб вашому літньому родичу було з нами комфортно, безпечно й спокійно. Телефонуйте, ми обов'язково допоможемо.

Наш розпорядок дня

07.00 — 08.00
Всі лежачі і нетранспортабельні постояльці здійснюють ранковий туалет. Працівники пансіонату допомагають зробити всі гігієнічні процедури.
08.00 — 09.00
Сонечко прокинулося, а разом з ним прокидаються і всі інші постояльці. Доброго всім ранку!
09.00 — 10.00
Кожен куточок пансіонату наповнюється смачним запахом свіже приготованої каші та випічки, а це означає, що настав час сніданку. Постояльці запрошуються до їдальні, а тим, хто за станом здоров'я не може покинути свою кімнату, працівники закладу приносять сніданок прямо в ліжко. Приємного апетиту!
10.00 — 11.30
Час оздоровчих процедур. Після сніданку необхідно прийняти ліки і виконати всі вказівки лікарів.
11.30 — 13.00
Настав час відпочинку. Всі постояльці можуть спокійно займатися улюбленою справою. Хтось бере в руки пензля і фарби і починає малювати картини, хтось читає книги або просто відпочиває за переглядом улюбленого фільму або насолоджується природою в парку біля пансіонату.
13.00 — 14.00
Зголодніли? Напевно, так, а це означає, що необхідно підкріпитися. Настав час обіду.
14.00 — 15.00
У літньому віці дуже важливо розумно поєднувати активну діяльність і відпочинок. Саме тому необхідно дозволити своєму організму розслабитися і постаратися поспати. Настав час післяобіднього відпочинку, або, як називають його в дитячих садах, тихої години.
15.00 — 18.00
Вільний час. Кожен має право займатися тим, чим вважатиме за потрібне. Хтось спокійно прогулюється по саду, дихає свіжим повітрям. Інші ж можуть продовжити малювання, вишивку або читання книг. Можливо, когось відвідають близькі або ж друзі.
16.30
Всі бажаючі можуть відправитися в їдальню, де для них приготований полуденок. Якщо ви зголодніли, але за станом здоров'я не можете покинути свою кімнату, то співробітники пансіонату самі принесуть вам полуденок.
18.00 — 19.00
Час вечері. Легка і смачна вечеря допоможе вам відновити витрачені за день сили.
19.00 — 20.30
Після вечері необхідно прийняти лікарські препарати і виконати всі рекомендації лікарів по відвідуванню спеціальних процедур.
20.30 — 21.00
Гаряче молоко з крапелькою меду і смачне домашнє печиво допоможуть відновити сили і сприяють міцному здоровому сну.
21.00 — 22.00
Час вечірнього туалету. Нетранспортабельним пацієнтам приходять на допомогу працівники пансіонату.
22.00 — 07.00
Всім добраніч і приємних сновидінь! Саме час лягати спати і набиратися нових сил. Завтра настане новий день, наповнений лише приємними емоціями.

МЕНЮ

Сита людина - задоволена людина. Голодним у нас ніхто не залишиться. Сувора дієта не вважається другом літніх людей. Всі лікарі рекомендують 5-ти разове харчування, з чим згодні і ми. Меню включає все, що необхідно для людей похилого віку. Побажання та рекомендації постояльців завжди вислуховуються і враховуються при складанні меню. Якщо вам раптом захочеться чогось смачненького, то неодмінно повідомте працівникам, і вони обов'язково візьмуть це до уваги.

На прохання постояльців їжа подрібнюється. Якщо ж стан вашого здоров'я не дозволяє піднятися з ліжка, або в якийсь день ви погано себе відчуєте, то персонал нашого пансіонату допоможе вам прийняти їжу.

Що готують кухарі пансіонату?

Меню постійно оновлюється і складається з декількох варіантів.

Меню № 1

Сніданок:

 • — молочна каша (рисова, пшоняна, вівсяна, манна або гречана);
 • — невеликий шматок хліба з маслом і сиром;
 • — напій «цикорій».

На обід:

 • — традиційно подається суп, наприклад, грибний з шматочком дієтичної курочки;
 • — картопляне пюре;
 • — домашні котлети;
 • — порція овочевого омлету;
 • — напій морс.

Полуденок включає в себе:

 • — питний йогурт;
 • — свіжий фрукт.

Легка вечеря складається з:

 • — вінегрету;
 • — риби запеченої під вершковим соусом;
 • — напою (зелений або чорний чай) і свіжої випічки.

Друга вечеря традиційно складається з:

 • — теплої склянки молока (або кефіру за бажанням постояльців);
 • — меду;
 • — домашнього печива.
Меню № 2

Сніданок включає в себе:

 • — натуральний сир зі сметаною і ложечкою варення;
 • — відварене яйце з грінками;
 • — зелений (або чорний за бажанням постояльців) чай.

Обід складається з:

 • — розсольнику із сметаною;
 • — відвареного рису з печінкою по-строгановски;
 • — невеликої порції овочевого вітамінного салату;
 • — напою (компот зі свіжих ягід).

На полуденок подається:

 • — стакан кефіру;
 • — печиво (або круасан).

Вечеря включає в себе:

 • — ліниві голубці зі свіжою булочкою;
 • — чай.

Поздний ужин:

 • — кисіль зі свіжих ягід;
 • — шматочок бісквіта;
 • — ароматне домашнє варення.
Такий обід подається в нашому пансіоні

Зайняття літніх людей в пансіонаті

 • Спілкування

  Особлива роль у пансіонаті приділяється спілкуванню. При роботі з людьми похилого віку не варто виділяти тільки здоров'я. Це зовсім не означає, що воно не важливо. Ні, зовсім не так! Просто людям похилого віку хочеться відчувати свою потрібність, стабільність, надію. Необхідно зробити все можливе, щоб у них завжди зберігався тільки прекрасний настрій. Саме оптимістичний настрій є запорукою успішного лікування. Для цього необхідно грамотно організувати їх дозвілля, створити цікаві спеціальні заходи.
 • Традиційні свята

  Напевно, кожен з нас любить і з нетерпінням чекає наближення будь-якого свята. Вони не просто піднімають настрій, але також і привносять в наше життя щось нове, надають зайвий привід поспілкуватися. У ці дні ми намагаємося завжди побути зі своїми близькими, друзями, сидячи за великим святковим столом.
 • Прогулянки на свіжому повітрі

  Немає нічого кращого, ніж довгі прогулянки в хвойному парку. Не варто забувати про те, що повітря в такому місці сприятливо впливає на здоров'я. Працівники пансіонату завжди супроводжують постояльців під час кожної прогулянки. У парку є велика кількість бесідок, де можна просто посидіти і відпочити під час тривалих прогулянок. Також там є невеликі альтанки, в яких влітку відвідувачі дуже люблять влаштовувати чаювання або просто відпочивати за читанням книг.
 • Перегляд телевізора

  У будь-якому віці необхідно завжди бути в курсі останніх подій, знати, що діється в країні та світі. До того ж, це зайвий привід поспілкуватися. І важливо відзначити, що в пансіонаті є велике зібрання кінострічок, де кожна людина знайде фільм до душі і зможе його подивитися.
 • Домашні клопоти

  Виконувати домашні справи в пансіонаті зовсім не обов'язково. Однак, при бажанні, будь-який постоялець може взяти на себе деякі клопоти. Такими можуть бути: сортування овочів і фруктів, прибирання в кімнаті, полив кімнатних квітів, складання білизни і все те, що може принести задоволення літній людині.
 • Творчі заняття

  Хтось скаже, що вчитися чогось в літньому віці марно, все одно з цього не вийде нічого путнього. Це зовсім не так. У світовій практиці відомі випадки, коли люди в похилому віці навчалися малювати, грати на музичних інструментах і навіть займалися танцями, при цьому домагаючись великих успіхів. Вік - зовсім не перешкода, якщо у людини є бажання і прагнення навчитися чомусь новому. Крім того, деякі заняття, наприклад малювання, є засобом вираження різних емоцій людини.
 • Розваги

  Карти, доміно і різні ребуси - все це є в пансіонаті.

Пару слів про нас

Турбота про ваших близьких, рідних людей і допомога - це головні завдання, які стоять перед нашим пансіонатом. Ми дуже хочемо, щоб кожна літня людина відчувала себе потрібною. Ми раді всім. Кожному з радістю надамо затишний куточок.

У нашому пансіонаті існують два заклади:

1. Будинок для літніх людей.

Ми завжди готові прийняти нових постояльців, забезпечивши їх потрібним доглядом.

2. Сестринський будинок по догляду за літніми людьми.

Саме тут проводиться весь комплекс необхідних лікувальних процедур. Співробітники даного закладу - кваліфіковані медичні працівники, які готові завжди прийти на допомогу навіть в екстрених ситуаціях. Крім того, тут працюють професійні психологи. Вони допоможуть у вирішенні складних життєвих ситуацій, вислухають, дадуть пораду. Часом саме це так необхідно людям похилого віку.

Ми прикладаємо всі сили, щоб наші постояльці ні в чому не мали потреби. Умови проживання наближені до домашніх.

Що про нас говорять?

Відгук клієнта пансіона Світлана:
Для мене це місце стало просто рідним домом. Персонал дуже чуйний, уважний, турботливий. Часом мені здавалося, що в закладі працюють феї. З якою легкістю вони справлялися з будь-якими, навіть самими складними завданнями і проханнями. Обстановка дуже затишна, нагадує домашню. Тут є досить милий дворик, в якому можна прогулятися. Хочеться висловити величезну подяку персоналу цього пансіонату за таке чудове обслуговування.
Відгук клієнта пансіона Михайло:
Ви - наші рятівники.
Відгук клієнта пансіона Ольга
Для мене найголовніше - спокій моєї мами. Тут їй дуже подобається перебувати. Тут працюють досвідчені лікарі, які завжди доглядають за своїми постояльцями, в той час як вдома часом немає можливості завжди наглядати за нею. Моя мама перебуває в руках професіоналів. Я за неї спокійна.

Наші ціни

Варто відзначити, що вартість перебування в нашому пансіонаті залежить від таких факторів, як стан здоров'я постояльця і обрана кімната. Пакет необхідних послуг включає в себе: п'ятиразове харчування, необхідний медичний догляд, гігієнічний догляд і проживання. Ніякі лікарські препарати не входять у вартість перебування в пансіонаті.

Ціна (грн/міс) Проживання Харчування Догляд Медичне обслуговування
6500 4 людини в кімнаті стандартне харчування догляд за вимогою
8500 4 людини в кімнаті покращене пітаеніе уважний догляд
12000 2 людини в кімнаті покращене харчування уважний догляд, прикріплена медсестра сучасне обладнання, приміщення, медикаменти (гострі стани), базові лікувальні процедури
15 000 1-2 людини в кімнаті VIP харчування прикріплена медсестра 24/7 сучасне обладнання, приміщення, медикаменти (гострі стани, що підтримують лікування при хронічних процесах), базові лікувальні процедури, пакет "санаторій"
* Ціни загальні, можливі знижки до 30%, обговорюється індивідуально.
** Доступні дешевші варіанти будинку для престарілих, дзвоніть.

Форма заявки

Заповніть форму нижче, і наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей.

Ми впевнені, Вам і Вашим близьким у нас сподобається!Контактна інформація
Київська область, м. Київ, вул. Крутогірна, 63

+38 (067) 160-15-37